تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بزرگترین فروشگاه فروش محصولات الکترونیکی در الکترونیک110ایسام

سایت جعفر0023فورکیا ارائه ی بهترین ها، کمیاب ترین ها و پرارزش ترین فایلها را سرلوحه ی کار خود قرار داده است ....


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

نظرسنجی سایت

آیا شما از سایت جعفرفورکیا و مطالب و محصولات آن راضی هستید؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 70
  • بازدید دیروز : 79
  • بازدید کل : 691603

ارزیابی ویژگیهای میان افزار


ارزیابی ویژگی های میان افزار

برای انتخاب یك میان افزار مناسب ابتدا اید نوع كاربرد و آنچه راكه در آن اهمیت دارد ، تعیین كرده و انواع مختلف میان افزار ها را بر حسب نیاز ،ارزیابی كنید . انجام این كار ، ساده به نظر می رسد.

میان افزار در اصل برنامه واسطه است كه در شبكه ها بین سروروكلاینت عمل می كند و وظیفه آن ایجاد سازگار بین آنها است . میان افزارها بر حسباندازه ، هزینه ، پیچیدگی ، انعطاف پذیری و عملكردشان ، كیفیت ای متنوعی دارند اماوجود ویژگی های متفاوت در هر برنامه كاربردی ، بسیار مهم تر از بقیه مسائل است.
برای انتخاب یك میان افزار مناسب ابتدا اید نوع كاربرد و آنچه را كه در آناهمیت دارد ، تعیین كرده و انواع مختلف میان افزار ها را بر حسب نیاز ، ارزیابیكنید . انجام این كار ، ساده به نظر می رسد .
در واقع ، ارزیابی مناسب میانافزار بدین صورت ، طرح گسترده ای است كه مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی بوده وهمچنین به مهارت و تجربه ای نیاز دارد كه معمولاً هیچ یك از كارمندان ندارند .
به دلیل مشكلات موجود در ارزیابی دقیق و كامل میان افزار ، مصرف كنندگانمعمولاً از روش های كوتاه تری استفاده می كنند . احتمالاً متداول ترین روش ،استفاده از توصیه عرضه كنندگان است ؛ بدین ترتیب كه مصرف كنندگان برای راحتی كار ،سیستم های میان افزار را بر اساس توصیه های عرضه كنندگان این محصولات خریداری كردهو یا انتخاب می كنند . این روش نسبتاً موثر است چرا كه از هزینه تعویض و كار با یكمورد جدید جلوگیری می كند .
بدیهی است كه استفاده از این روش ، مستلزم انتخابیك عرضه كننده مناسب است كه بتواند سیستم های میان افزار كارآمدی عرضه كند ؛ بهعبارتی سیستم های ثباتی كه طی چرخه حیات فناوری های مختلف دوام آورده و قابلاستفاده باشند . اما این روش تنها تا زمانی كار آمد خواهد بود كه سیستم های میانافزار عرضه كننده شما ، پاسخگوی نیازهایتان باشند .
● چه مواردی را می توان ارزیابی كرد ؟
یكی از روشهای پرطرفدار سنجش تكنیكی میان افزار ، برسی ویژگیهایی است كه به سادگی قابل ارزیابی هستند .
منظور از این ویژگی ، همان عملكرداست . مصرف كنندگان از طریق اندازه گیری سرعت ارسال پیام ها یا در خواست های خود ازیك سیستم مشخص ، سیستم های میان افزار را سنجیده و سریع ترین آنها را انتخاب میكنند .
متداول ترین شیوه برای ارزیابی این عملكرد نوشتن یك برنامه كاربردی سادهاست كه هزاران پیام را با اندازه مشخص ، از طریق سیستم ، ارسال و سپس مدت زمان بینارسال و دریافت پیام و میانگین زمان های به دست آمده را محاسبه كند .
اندازهگیری زمان ارسال و دریافت پیام ها ، تمام تنظیمات خاص برنامه كاربردی یا كد انتقالرا از نمونه ها حذف می كند . از این رو ، این ارزیابی تنها در مورد میان افزار وموارد مرتبط با آن از جمله سیستم عامل و شبكه به كار می رود .
در سیستم هایدرخواست و پاسخ دو طرفه ، برنامه كاربردی راه دور كه درخواست ها را پردازش می كندنیز ارزیابی شده و همچنین زمان لازم برای مرتب سازی آرگومان ها و مقادیر برگشتیمحاسبه می شود .
● تاكید بیش از حد كاربران بر عملكرد .
بسیاری از كاربرانمیان افزار تصور می كنند عملكرد برتر ، همان كیفیت بهتر است .
در كاربردهای خاص، مانند میان افزار بلادرنگ یا سیستم های رزرو بلیط پرواز كه روزانه مبادلات بیشماری انجام می دهند ، عملكرد مسئله ای بسیار با اهمیت است .
برای مثال ، سیستمهای بلادرنگ ، مایلند زمان تعیین شده و مهلت های دقیق و مشخصی داشته باشند ،بنابراین به حداقل رساندن كل زمان مصرفی در میان افزار عمومی ، عملكرد اهمیت زیادیندارد .
بنابراین چرا اغلب كاربران میان افزار این طور به عملكرد توجه دارند ؟
خوشبختانه یا متاسفانه ، یكی از دلایلی كه به عملكرد میان افزار اهمیت زیادیداده می شود ، ارزیابی آسان آن است . همان طور كه ذكر شد ، نوشتن یك برنامه كاربردیكه زمان لازم برای انتقال پیام یا زمان درخواست و پاسخ رفت و برگشتی را محاسبه كند . كار ساده ای است . جنبه های دیگر عملكرد ، مانند مرتب سازی نیز به سادگی قابلارزیابی هستند .
● تاكید بیش از حد عرضه كنندگان بر عملكرد .
متاسفانه عرضه كنندگان میان افزار نیز درگیر هیجانات مربوط به عملكرد شده اند . در این میان یك چرخه واكنشی مفید ایجاد شده است : مشتریان در پی عملكرد مناسب هستند و عرضهكنندگانی كه محصولاتشان عملكرد بهتری دارد ، در این معامله برنده هستند . عرضهكنندگان نیز سعی در افزایش و بهبود عملكرد دارند ، اما رقیبان آنها هم بی كار نشسته و در تلاشند با تقویت عملكرد خود ، بخش اعظم بازار را به دست گیرند .
● دیگر موارد با اهمیت .
این تصور كه « عملكرد ، معیار كیفیت میان افزار است » با اینواقعیت كار عملكرد در بسیاری از كاربردهای میان افزار ، مهم ترین عامل محسوب نمیشود ، تناقض دارد .
بر حسب كاربردهای مختلف ، ویژگی های دیگر مانند مقیاس پذیری، انعطاف پذیری و سازگاری ، استفاده‎آسان ، پشتیبانی ابزار و استانداردهای سازگار، می توانند بر ویژگی عملكرد اولویت داشته باشد ؛ ولی متاسفانه ، این ویژگی ها رانمی توان به آسانی ارزیابی كرد .
● مقیاس پذیری .
تمامی عرضه كنندگان میانافزار ادعا می كنند كه سیستم هایشان مقیاس پذیر است . معمولاً هم درست می گویند ،چون اغلب میان افزار ها به طریقی مقیاس پذیر هستند .
نكته جالب توجه اینكهمقیاس پذیری عملاً به عملكرد بستگی دارد .
برای مثال ، اگر انتظار دارید سروریبتواند پاسخگوی تعداد زیادی درخواست هم زمان باشد ، میتوان در یك مدت زمان مشخص ،به تعداد درخواست بیشتری رسیدگی كند .
● انعطاف پذیری .
ارزیابی انعطافپذیری نیز بسیار دشوار است ؛ زیرا تا زمانی كه برنامه كاربردی شما مورد استفادهقرار نگیرد ، میزان انعطاف پذیری آن به طور كامل مشخص نخواهد شد .
ارزیابانمیان افزار ، مایلند بیش از آزمایش مقیاس پذیری در سیستم ، به دنبال ویژگی هایانعطاف پذیری باشند كه معمولاً به شكل قلاب هایی هستند كه به آنها امكان می دهد درروال ها و فعالیت های میان افزار ، كد سفارشی وارد كنند .
انعطاف پذیری اغلب باعملكرد در تضاد است . اگر یك بسته میان افزار را به دلیل قابلیت انعطاف آن برایپروژه ای خاص به كار گیرید ، احتمالاً بعد از مدتی در می یابید كه آن میان افزارنمی تواند پاسخگوی پروژه ای باشد كه مستلزم عملكرد بالاست .
فناوری های جدیدمیان افزاری در حال حركت به سمت انعطاف پذیری بیشتر هستند ؛ چرا كه برای جذبكاربران جدید ، لازم است به سهولت استفاده و سادگی توجه بیشتری شود .
● موارددیگر .
ارزش های مورد نظر كاربران میان افزار ، بر حسب اینكه بر چه بخشی ازفناوری توجه دارند ، متفاوت است ، چنانچه گویی ارزیابی ویژگی های درونی مانندقابلیت پیكربندی ، انعطاف پذیری و سهولت استفاده ، كار دشواری نبوده است .
كاربران قدیمی و دوراندیشان بیشتر مایلند به عوامل دیگری غیر از موارد كاربردیمیان افزار ( مانند عملكرد ) ، میزان ریسك پذیری ، هزینه و پشتیبانی هستند . ارزیابی میان افزار برای سازگاری با استانداردهای گوناگون نیز كاری دشوار است .
استانداردهای مناسب همیشه در حال تكامل هستند و این موضوع آنها را به اهدافیمتحرك برای عرضه كنندگان میان افزار ، كاربران میان افزار و برنامه نویسان مجموعهآزمایش های سازگاری ، تبدیل كرده است .
از آنجا كه برخی از استانداردها هیچآزمایش سازگاری ندارند ، عرضه كنندگان می توانند هر میزان سازگاری را ادعا كنند . استانداردهای دیگر مانند J۲EE با انجام آزمایشات گسترده كه به تضمین استاندارد كمكمی كند ، كامل می شوند .
متاسفانه این استاندارد ها باز هم می توانند شامل حفرههایی باشند . متاسفانه این استانداردها باز هم می توانند شامل حفره هایی باشند كهبه پیاده سازی های مشكل ساز امكان دهند از آزمایش عبور كرده و اعلامسازگاری كنند .
ارائه میزان دقیق استانداردهای امروز میان افزار ، آشنایی كاربران را با تمامی ویژگی های آن ، دشوار می كند و بدین ترتیب ارزیابی یك سیستم میان افزار برایسازگاری استانداردهای دقیق ، می تواند وقت گیر و پرهزینه باشد .

برای خرید و دانلود پروژه های الکترونیک برنامه نویسی کامپیوتر و پروژه های آماری ما، به قسمت (آرشیو فایلهای فروشگاه) بروید ......

  انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 389

برچسب های مهم

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

تعداد صفحات : 102 صفحه نوع فایل : PDF سر فصل اصول حسابداری 11. آشنایی با مفاهیم حسابداری2. تجزیه و تحلیل حسابها3. ثبت در دفتر روزنامه4. نقل در دفتر کل5. تهیه تراز آزمایشی در قالب:الف – دوستونیب - چهار ستونی6. تغییرات و اصلاحات پایان دوره مالی7. بستن حسابها در قالب:الف - حسابهای موقتب - ...

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

دانلود پاسخ نامه تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید اسکندری مفید برای کلیه دانشجویان حسابداری ...

رایانه کار حسابدار مالی

رایانه کار حسابدار مالی

شامل 3 سری سوالات رسمی و اساسی رایانه کار مالی همراه با جواب و همچنین شامل 2 سری سوالات پراکنده و عمومی مطرح درباره موضوع درس ******** ...

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر محسن دستگیر - دکتر علی سعیدی به تعداد 392 صفحه pdf ...

حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی

دانلود حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی و کلاس کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مالی ...

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

نوع فایل:PDF تعداد صفحات :60 سال انتشار : 1395 چکیده مجموعه منحصر به فرد حل المسائل نسخه اصلی کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز جایمبالو ترجمه : دکتر محمد کاشانی پور) واژگان کلیدی ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

تنظیم صورت های مالی و بستن حساب ها حسابداران برای گزارش وضعیت مالی یک مؤسسه در یک زمان معین و عملکرد مالی یک مؤسسه در یک دوره معین اقدام به تهیه صورت های مالی برای آن مؤسسه می نمایند. صورتحساب سود و زیان: در یک مؤسسه بازرگانی برای تعیین سود خالص دوره مالی تمام هزینه ها از فروش ...

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و دکتر غلامرضا کرمی اسکن کامل کتاب (جلد اول) حجم این فایل 126 مگابایت می باشد لطفا تا دانلود کامل شکیبا باشید. ...

پاورپوینت کتاب حسابداری مدیریت

پاورپوینت 8 فصل کامل کتاب حسابداری مدیریت در 73 اسلاید فابل ویرایش مناسب اساتید و برای ارائه دانشجو در طول ترم فهرست مطالب پیشگفتار کلیات و مفاهیم عمومی حسابداری گرایش های اقلام بهای تمام شده مفروضات مربوط به گرایش های اقلام بهای تمام شده روش های برآورد اقلام بهای ...

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

نوع فایل : PDF با قابلیت چاپ تعداد صفحات : 43 عناوین: تعریف کلی سیستم حسابداری مالی امکانات و ویژگی های اصلی سیستم گردش کار سیستم به طور خلاصه نمودار گردش کار سیستم حسابداری مالی امکانات سیستم بخش حساب ها: کل و معین حساب های تفصیلی مجموعه ها بخش اسناد: ویرایش ...

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

پکیج فیلم آموزش ویدئویی + کتاب PDF به همراه نرم افزار حسابداری رافع نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،کامپیوتر،تبلت و سایر دستگاه های پخش تعداد : 14 فایل ویدئویی زمان کل : 1 ساعت و 20 دقیقه عناوین ویدئو ها : 1-ویدئوی آموزش صدور سند افتتاحیه در رافع 7 2-ویدئوی آموزش صدور ...

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 56 این فایل شامل موارد زیر است: عنوان مقدمه دیدگاه های مختلف در مورد صورتهای مالی رابطه بین صورت های مالی رویکرد ترازنامه ای (دارائی - بدهی) صورت های مالی ترازنامه گروه حسابهای ترازنامه ای دارایی ها مفهوم قابلیت مبادله و قابلیت ...

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

این کتاب شامل سوالات و تمرین های فصول و پاسخ های آنها می باشد فرمت فایل :pdf تعداد صفحات: 102 ...

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و انگلیسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 10 تعداد اصلاحات: 266 در این فایل تعداد 266 لغات و اصطلاحات (انگلیسی) تخصصی بیمه وجود دارد که به زبان شیرین فارسی ترجمه شده است. ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری تیزپرداز زمان : 2 ساعت و 13 دقیقه نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،تبلت،کامپیوتر و سایر دستگاه ها تعداد : 48 فایل ویدئویی عناوین فیلم های آموزشی : 1-شروع كار - تيزپرداز 2-سند ابتداي دوره -تيزپرداز 3-سند ازاد - تيزپرداز 4-سند پرداخت - تيز ...

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم الدن اس . هندریکسن - مایکل اف . ون بردا 572 صفحه ویرایش دوم ترجمه دکتر پارسائیان انتشارات ترمه 1384 ...

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 23 حجم فایل: 3 مگابایت مقدمه: در فصل های قبل پیرامون واکنش بازار سرمایه به انتشار اطلاعات حسابداری بحث شد، تحقیقات بازار سرمایه بر دو رویداد انتشار اطلاعات و واکنش بازار سرمایه تمرکز دارند .در تئوری نمایندگی این موضوع مطرح می شود که ...

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت کتاب حسابداری دولتی تالیف دکتر جعفر باباجانی 330 اسلاید مناسب اساتید و ارائه دانشجو ...

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

این جزوه بر اساس کتاب تئوری حسابداری هندریکسون که توسط دکتر علی پارسیان ترجمه شده ،گردآوری و تنظیم شده است. در این جزوه سعی شده است به مطالب مهم و کاربردی پرداخته شود و نکات کلیدی هر فصل مشخص شده است. دانشچویانی که فرصت مطالعه کامل کتاب را ندارند می توانند از این جزوه خلاصه ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

موسسه آموزش عالی علامه جعفری گروه حسابداری پروژه مالی رشته حسابداری مالیات بر ارزش افزوده استاد راهنما: جناب آقای دکتر انصاری دانشجو: محمد شمس چکیده : هدف ازتهیه این پروژه معرفی مالیات بر ارزش افزوده به عنوان یکی از روش های جدید تعیین مالیات وتوضیحات درباره مفاهیم و ...

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته رضا رسولی و علی صالحی پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته 229 اسلاید... عناوین تاکتیک های اجراییاستراتژی رقابتیتاکتیک های زمانیتاکتیک های رقابتی تاکتیک های زمانیپیش قراولپس گام تاکتیک های موقعیت بازارتاکتیک تهاجمیتاکتیک ...

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

فهرست مندرجات عنوان فصل اول - کلیات، مفاهیم و طبقه بندی هزینه ها......... فصل دوم - گزارشات هزینه برای برنامه ریزی و کنترل ........... فصل سوم - سربار پیش بینی شده، جذب شده و واقعی فصل چهارم - حسابداری مواد، دستمزد و سربار... فصل پنجم - تخصیص هزینه های سربار برحسب دوایر . فصل ششم - هزینه یابی ...

حل تمرین بهای تمام شده حجم و سود دکتر ایرج نوروش

بهای تمام شده حجم و سود حل تمام مسائل فصل 5 حسابداری مدیریت تعداد صفحات 8 با فرمت pdf بصورت دست نویس و روان و سلیس و قابل فهم فرمول ها و سوالات کتاب کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت تالیف دکتر ایرج نوروش و بیتا مشایخی و فریما نوروش ...

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

دانلود جزوه حسابداری صنعتی دکتر محمد قسیم عثمانی شامل صنعتی 1 (56صفحه) صنعتی 2(62 صفحه) و صنعتی 3(56صفحه) .مفید برای دانشجویان کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری حسابداریجامع ترین منبع حسابداری صنعتی 1 و 2 و3 ...

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز - زیمرمن فصل هشتم فرایند بستن قراردادها به تعداد 39 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و دانشجویان حسابداری مقدمه داستان مالک خود مدیر مدیر و شرکا مدير چندبار حاضر است به چنين سفرهايي برود؟ حمایت قیمتی تمایل به ...

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته 1 پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور تألیف و ترجمه سید محمود موسوی شیری - محمد ابراهیم زاده کاریزکی - علی اصغرترابی __________________________ دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود موسوی ...

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

این محصول شامل کاربرگ های حسابرسی جهت رسیدگی به حسابهای مختلف( فایل خام کاربرگ های حسابرسی) و هم چنین فهرست رسیدگی به هر حساب می باشد شامل حسابهای موجودی نقدو بانک دارایی ثابت بدهکاران وبستانکاران و........... ...

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر مهرانی و دکتر کرمی بودجه بندی سرمایه ای به تعداد 52 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و ارائه دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری ...


مطالب تصادفی

  • 1200 روش مات کردن حریف در شطرنج فقط با 2 حرکت کاملاً تصویری و واضح
  • فارسی نویس فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی و تدوین فیلم فتوشاپ افتر افکت اتوکد و ....
  • پاورپوینت ترس فوبی انواع فوبیا آثار و علائم فوبیا فوبی مربوط به درس روانشناسی
  • آموزش ساخت تابلو ثابت و روان بهمراه برنامه ها و فیلمها
  • ماشین حساب بورس تحت ویندوز ماشین حساب بازار سرمایه حسابگر بورسی دقیق
  • کوره القایی 150 وات قدرتمند سیم داغ کن و ذوب کردن
  • اینورتر 12 ولت به 220 ولت 300 وات مجهز به فن خنک کننده و خروجی درگاه usb

بزرگترین پورتال فروش پروژه های آماری، برنامه نویسی، الکترونیک، ریاضی و فیزیک، کارآموزی، کامپیوتر، اندروید و ....آدرس سایت ما: jafar0023.4kia.ir