تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بزرگترین فروشگاه فروش محصولات الکترونیکی در الکترونیک110ایسام

سایت جعفر0023فورکیا ارائه ی بهترین ها، کمیاب ترین ها و پرارزش ترین فایلها را سرلوحه ی کار خود قرار داده است ....


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

نظرسنجی سایت

آیا شما از سایت جعفرفورکیا و مطالب و محصولات آن راضی هستید؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 137
  • بازدید دیروز : 79
  • بازدید کل : 691670

کتاب و کتاب خوانی از نوعی دیگر


كتاب و كتاب‌خوانی از نوعی دیگر

شاید فكر می‌كردید كتاب با شنیدن شیپور فناوری خیلی زود جا بزند وكنار برود. هر چه باشد كتاب فقط متن و نوشته است. در حالی كه كامپیوتر صوت و تصویرو عكس هم دارد، ولی به نظر می‌رسد یك احساس درونی نسبت به كاغذ و كلمات چاپ شده،انسان را همچنان به كتاب وفادار نگه‌داشته است.صفحه نمایش الكترونیك هیچ شباهتی بهحالت كاغذی كتاب‌ها ندارد و تا زمانی كه یك ابزار آسان و قابل حمل كه به خوبی كلماترا نشان دهد وجود نداشته باشد، هیچ نوع كتاب الكترونیك نمی‌تواند جای كتاب كاغذی رابگیرد.

اشاره:
ظاهراً كامپیوتر دارد تمام صحنه سرگرمی‌-‌تفریحیخانه را تسخیر می‌كند. سی‌دی جای خود را به mp۳داده است. برنامه‌های تلویزیونی رویهارددرایوهای قابل حمل ضبط می‌شوند. فیلم‌ها به صورت فایل ویدیویی روی اینترنت بهاشتراك گذاشته می‌شوند (قانونی یا غیرقانونی). ولی یك شكل از سرگرمی هنوز در مقابلموج دیجیتالی شدن ایمن مانده است؛ كتاب!
● كتاب الكترونیك‌
با این كه موسیقی، بازی، و ویدیو همگی به دستگاه‌های قابل حمل راه یافته‌اند و مورد استقبالعمومی قرار گرفته‌اند، كمی عجیب نیست كه خیلی‌ها هنوز ترجیح می‌دهند كلمات نوشتهشده را روی كاغذ بخوانند تا یك دستگاه الكترونیك؟ فناوری‌های گوناگونی آمده‌اند ورفته‌اند، ولی كتاب صدها سال است كه هنوز به همین شكل باقی مانده است. فكر می‌كنیدبالاخره تغییری در كتاب حاصل خواهد شد؟
شاید فكر می‌كردید كتاب با شنیدن شیپورفناوری خیلی زود جا بزند و كنار برود. هر چه باشد كتاب فقط متن و نوشته است. درحالی كه كامپیوتر صوت و تصویر و عكس هم دارد، ولی به نظر می‌رسد یك احساس درونینسبت به كاغذ و كلمات چاپ شده، انسان را همچنان به كتاب وفادار نگه‌داشته است.
صفحه نمایش الكترونیك هیچ شباهتی به حالت كاغذی كتاب‌ها ندارد و تا زمانی كه یكابزار آسان و قابل حمل كه به خوبی كلمات را نشان دهد وجود نداشته باشد، هیچ نوعكتاب الكترونیك نمی‌تواند جای كتاب كاغذی را بگیرد.
امروزه پردازنده‌هایپخش‌كننده‌های MP۳واكمن‌های DVD، و كنسول‌های بازی همگی این توانایی را دارند كهمتون ساده را نمایش دهند، ولی كتاب چیز دیگری است. دستگاه‌های فوق حتی بدنه‌ایمحكم، سیستم عاملی پایدار، و مصرفی بسیار كم دارند، ولی باز هم نتوانسته‌اند برایكتاب جایی باز كنند. البته هیچ كدام از این‌ها باعث نشده‌اند كسانی كه دوست دارندكتاب را به عصر دیجیتال بكشانند دست از تلاش بردارند.
داستان e-book از زمانیآغاز شد كه مد شده بود جلوی هر كلمه یك e بگذارند. Bookman سونی یك دستگاه
CD-ROM با نمایشگری كیفیت پایین بود كه در سال ۱۹۹۱ عرضه شد، اما بی‌اعتناییجهانیان را در پی داشت. از آن زمان تا كنون، بازار e-book به كامپیوترهای خانگی و PDA محدود شده است، ولی واقعیت این است كه كتاب خواندن از این طریق زیاد آسان نیست. اول این كه مجبوریم یك نرم‌افزار نمایش‌دهنده كتاب (موسوم به reader ) را دانلود ودر دستگاه خود نصب كنیم.
نرم‌افزارهای مختلفی از این نوع وجود دارند كه به شدتبا هم رقابت می‌كنند. مایكروسافت و ادوبی دو نمونه از شركت‌های رقیب هستند. نتیجهاین رقابت این شده كه معلوم نیست كتابی كه دانلود می‌كنیم با نرم‌افزاری كه درسیستم خود داریم كار می‌كند یا نه. ولی حتی اگر همه شرایط فنی فراهم باشد و كتاب رادر نرم‌افزار مشاهده كنیم، حس خواندن كتاب از روی نمایشگر اصلاً با خواندن نسخهكاغذی كتاب قابل مقایسه نیست.
محققان به شدت در تلاشند تا بفهمند چه معیارهاییبه خواننده احساس خواندن یك كتاب واقعی را می‌دهد؛ معیارهایی چون وزن، انعكاس نور،و روش‌های ورق زدن صفحات. در یك نمونه از reader هایی كه هنوز در مرحله تحقیق است،برای این كه صفحه نمایش با اثر انگشت كثیف نشود، حسگرهایی زیر صفحه نمایش كارگذاشته‌اند كه با كشیدن انگشت روی آن، صفحه ورق می‌خورد. این دستگاه، یك <علامت> مجازی دارد كه لای صفحه كتاب می‌گذارید تا وقتی به صفحه دیگریمی‌روید، بتوانید به جای اول برگردید. حتی پس‌زمینه نوشته‌ها طوری است كه خیلی شبیهبه كاغذ معمولی است.
ولی بزرگ‌ترین مانع برای رواج e-book همیشه نمایشگر بودهاست. نمایشگر LCD وضوح بسیار كمتری نسبت به صفحه كاغذ دارد؛ هم نور را منعكسمی‌‌سازد و هم درخشندگی آن چشم را خسته می‌كند، و مهم‌تر از همه، نیاز به برق دارد. اگر بخواهید یك كتاب الكترونیك را روی PDA مطالعه كنید، فقط تا كه PDA. می‌توانیدبه خواندن ادامه دهید.
ولی امكان دارد readerهای اختصاصی دوباره به صحنه بازگردند. كتاب‌خوان سونی به نام Reader و كتاب‌خوان Irex به نام Iliad هر دو به‌زودیعرضه خواهند شد. هر دو دستگاه، از نظر اندازه و وزن مثل كتاب واقعی هستند و از یكفناوری به نام كاغذ الكترونیك (e-paper) برای نمایش كتاب بهره می‌گیرند. كاغذالكترونیك یك صفحه نازك انعطاف‌پذیر پلیمری است كه از نظر ظاهر مثل كاغذ واقعی است،ولی كمی از كاغذ ضخیم‌تر و سنگین‌تر است؛ چرا كه حاوی ذرات بسیار ریز جوهر است كهبین دو صفحه پلیمر قرار گرفته‌اند. ذرات جوهر در پاسخ به بار الكتریكی به صورت سفیدیا سیاه ظاهر می‌شوند.
كاغذ الكترونیك مثل كاغذ معمولی بازتابنده است و درنتیجه در هر نوری قابل خواندن است و برخلاف LCD خودش نور نمی‌دهد. e-paper همچنین <پایداری دوطرفه> دارد. یعنی فقط برای تغییر محتوا از جریان الكتریسیته (برق) استفاده می‌كند. بعد از این كه تصویر روی كاغذ تشكیل شد، همان جا می‌ماند؛ حتی اگربرق را قطع كنیم. بنابراین مشكل مصرف باتری LCD در كاغذ الكترونیك وجود ندارد و درزمان خواندن متن، اصلاً باتری مصرف نمی‌شود. ولی موقع ورق زدن باتری مصرف می‌شود. دستگاه سونی می‌تواند تا ۷۵۰۰ صفحه را ورق بزند.
ولی چه یكی از اینكتاب‌خوان‌های اختصاصی را داشته باشید، چه با PDA به خواندن e-book بپردازید،انتظار نداشته باشید كتاب الكترونیك ارزان‌تر از كتاب عادی تمام شود. شاید فكر كردهباشید فایل حاوی كتاب حتماً از خود كتاب فیزیكی ارزان‌تر است. ولی چنین نیست.
با این كه با ظهور كتاب‌خوان‌های e-paper، می‌توان انتظار داشت كه e-book بیشاز گذشته رواج پیدا كند، در حال حاضر یك نوع e-book وجود دارد كه موفق عمل كردهاست: كتاب‌هایی كه به صورت mp۳آماده و عرضه می‌شوند. برای استفاده از این كتاب‌ها،هیچ reader خاصی لازم نیست. كافی است فایل را داخل پخش‌كننده بگذارید و گوش كنید.
ولی صنعت نشر، گذشته از این كه كتاب به صورت صوتی باشد یا كاغذ الكترونیك،نگران همان چیزی است كه صنعت موسیقی بوده است. ناشران امیدی ندارند كه ما اینكتاب‌ها را در اینترنت به اشتراك نگذاریم؛ كاری كه با كتاب‌های دیجیتالی به آسانیصورت می‌گیرد. یعنی درست همان اتفاقی كه برای فایل‌های mp۳می‌افتد.
یكی ازدلایلی كه كار كردن با كتاب‌های الكترونیك روی PDA را دشوار می‌كند استفادهنرم‌افزار reader از فناوری‌های مدیریت حقوق دیجیتال (DRM) است. این نرم‌افزارهابرای جلوگیری از انجام‌دادن كارهایی چون چاپ كتاب یا قرض دادن كتاب به دوستان (كارهایی كه با یك كتاب واقعی معمولاً انجام می‌گیرد) سازوكارهایی دارند.
صنعتنشر هم‌اكنون در همان مسیر لغزانی افتاده كه صنعت موسیقی مدت‌هاست در آن قرار دارد. آیا ناشران از تجربیات موسیقی‌كاران درس خواهند گرفت؟
▪ كاغذ تلفن‌
در حالیكه دنیا در پی یافتن راه و ابزار ایده‌آلی است كه بتواند به بهترین شكل كتابالكترونیك را در میان مردم رواج دهد، ژاپنی‌ها از هم‌اكنون راه خود را پیداكرده‌اند و كتاب‌ها را روی یك وسیله الكترونیك بسیار پراستفاده ارائه می‌دهند. حدسمی‌زنید چه وسیله‌ای؟ درست است: تلفن همراه.
دو سوم جمعیت ژاپن، یعنی تقریباًهشتاد میلیون نفر، از تلفن همراه خود در انجام‌دادن كارهایی استفاده می‌كنند كه همهما را حیرت‌زده می‌كند. در ژاپن، خیلی از كارهای پیش پا افتاده‌ای كه كلی از وقت مارا در طولروز تلف می‌كنند با موبایل انجام می‌شوند؛ از خرید از بقالی گرفته تادادن پول بنزین. در این رابطه، در شماره ۶۰ ماهنامه، صفحه عصر جدید، قبلاً صحبتكرده‌ایم. ولی آنچه باعث شد دوباره به سراغ ژاپنی‌ها بروم، پدیده جدیدی است كه هرروز جای بیشتری برای خود باز می‌كند. ژاپنی‌ها كلاً مردمانی كتاب‌خوان هستند. وقتیوارد مترو می‌شوید، خیلی‌ها را در حال كتاب خواندن می‌بینید و امروزه خیلی‌ها رامی‌بینید كه سرشان را روی یك صفحه نمایش دو اینچی گرفته‌اند و دارند چیزیمی‌خوانند.
به قول دانیل اسكوكا، از شركت Wireless Watch Japan (به این نشانی) <ژاپن مردم تحصیلكرده زیادی دارد و تحصیلات در این كشور بالاتر از خیلی كشورهایغربی است. مردم ساعت‌ها از وقت خود را به خواندن روزنامه و كتاب می‌پردازند و مصرفكلمات نوشتاریشان بالاست. معلوم است كه هیچ كس نمی‌آید یك رمان ده‌هزار كلمه‌ای راروی تلفن بریزد، ولی داستان‌های كوتاه، قصه‌های مصور، كاریكاتور و هر تصویری كه دركنار آن بتوانید نوشته‌ای هم قرار دهید برای استفاده از وقتتان در سفرهای روزانهبسیار مناسب هستند.>
حكایت رمان روی موبایل در ژاپن از مجله جوان‌پسند معروفشیبویا شروع شد. پنج سال پیش، جوان نویسنده‌ای كه نام خود را یوشی گذاشته بود،داستانی را از طریق موبایل بین دو هزار نفر از نوجوانان آن منطقه توزیع كرد. اینداستان با استقبال زیاد نوجوانان مواجه شد و یوشی را به فكر انداخت كه می‌تواند ازخوانندگان نظر بگیرد و داستانش را بهتر كند. بدین ترتیب، داستان یوشی سینه به سینهگشت و به افسانه‌ای تبدیل شد كه به كاغذ و نمایشگرهای بزرگ نیز كشیده شد.
ناشران قدیمی و شركت‌های تأمین‌كننده محتوا برای موبایل، با مشاهده چنیناستقبالی به تكاپو افتادند. امروزه سایت‌هایی وجود دارند كه به ازای یك هزینهاشتراك ده‌-‌پانزده دلاری در ماه، داستان‌هایی را در ژانرهای مختلف برای دانلودارائه می‌دهند.
Bandai Networks یكی از بزرگ‌ترین شركت‌های انتشاراتی در ژاپناست كه در این زمینه فعالیت می‌كنند. سایت این شركت (در این نشانی) پیوسته در حالبزرگ شدن است و در حال حاضر بیست‌هزار كاربر با بیش از چهارصد عنوان كتاب موبایلیمشترك هستند. ولی شكی نیست كه لذت خواندن كتاب روی صفحه كوچك موبایل نمی‌تواند باكتاب واقعی یكسان باشد.
با این وجود، ماهوتا آسونوما، از روِسای این شركت معتقداست: <نمایشگرهای كریستال مایع دارند بزرگ‌تر می‌شوند. برای همین، مردم كمتر ازگذشته از خواندن كتاب با موبایل احساس خستگی می‌كنند. این پیشرفت مسلماً به سودبازار تمام خواهد شد. در ضمن مردم هر روز بیش از گذشته كارهایشان را با موبایلانجام می‌دهند.>
در واقع، كتاب‌های موبایلی با چنان استقبالی مواجه شده‌اندكه Bandai در پی استخدام نویسندگانی است كه قرار است داستان‌نویسی برای موبایل رابه دیگران آموزش دهند. این رسانه جدید دارد شكلی جدید از بیان را پدید می‌آورد. وشاید هم دارد احساسات نسل جدید را برای بیشتر خواندن تحریك می‌كند.
چیاكیكاواماتا، نویسنده داستان‌های علمی-تخیلی از نامه‌ای صحبت می‌كند كه یكی ازدانش‌آموزان دبیرستانی برایش نوشته و گفته است: <در تابستان امسال هزار جلد كتابخوانده است.> به گفته كاواماتا <این كار قطعاً با كتاب معمولی امكانپذیر نیستو این دانش‌آموز حتماً از نسخه موبایلی كتاب‌ها استفاده كرده است.

برای خرید و دانلود پروژه های الکترونیک برنامه نویسی کامپیوتر و پروژه های آماری ما، به قسمت (آرشیو فایلهای فروشگاه) بروید ......

  انتشار : ۳ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 445

برچسب های مهم

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

تعداد صفحات : 102 صفحه نوع فایل : PDF سر فصل اصول حسابداری 11. آشنایی با مفاهیم حسابداری2. تجزیه و تحلیل حسابها3. ثبت در دفتر روزنامه4. نقل در دفتر کل5. تهیه تراز آزمایشی در قالب:الف – دوستونیب - چهار ستونی6. تغییرات و اصلاحات پایان دوره مالی7. بستن حسابها در قالب:الف - حسابهای موقتب - ...

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

دانلود پاسخ نامه تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید اسکندری مفید برای کلیه دانشجویان حسابداری ...

رایانه کار حسابدار مالی

رایانه کار حسابدار مالی

شامل 3 سری سوالات رسمی و اساسی رایانه کار مالی همراه با جواب و همچنین شامل 2 سری سوالات پراکنده و عمومی مطرح درباره موضوع درس ******** ...

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر محسن دستگیر - دکتر علی سعیدی به تعداد 392 صفحه pdf ...

حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی

دانلود حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی و کلاس کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مالی ...

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

نوع فایل:PDF تعداد صفحات :60 سال انتشار : 1395 چکیده مجموعه منحصر به فرد حل المسائل نسخه اصلی کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز جایمبالو ترجمه : دکتر محمد کاشانی پور) واژگان کلیدی ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

تنظیم صورت های مالی و بستن حساب ها حسابداران برای گزارش وضعیت مالی یک مؤسسه در یک زمان معین و عملکرد مالی یک مؤسسه در یک دوره معین اقدام به تهیه صورت های مالی برای آن مؤسسه می نمایند. صورتحساب سود و زیان: در یک مؤسسه بازرگانی برای تعیین سود خالص دوره مالی تمام هزینه ها از فروش ...

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و دکتر غلامرضا کرمی اسکن کامل کتاب (جلد اول) حجم این فایل 126 مگابایت می باشد لطفا تا دانلود کامل شکیبا باشید. ...

پاورپوینت کتاب حسابداری مدیریت

پاورپوینت 8 فصل کامل کتاب حسابداری مدیریت در 73 اسلاید فابل ویرایش مناسب اساتید و برای ارائه دانشجو در طول ترم فهرست مطالب پیشگفتار کلیات و مفاهیم عمومی حسابداری گرایش های اقلام بهای تمام شده مفروضات مربوط به گرایش های اقلام بهای تمام شده روش های برآورد اقلام بهای ...

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

نوع فایل : PDF با قابلیت چاپ تعداد صفحات : 43 عناوین: تعریف کلی سیستم حسابداری مالی امکانات و ویژگی های اصلی سیستم گردش کار سیستم به طور خلاصه نمودار گردش کار سیستم حسابداری مالی امکانات سیستم بخش حساب ها: کل و معین حساب های تفصیلی مجموعه ها بخش اسناد: ویرایش ...

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

پکیج فیلم آموزش ویدئویی + کتاب PDF به همراه نرم افزار حسابداری رافع نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،کامپیوتر،تبلت و سایر دستگاه های پخش تعداد : 14 فایل ویدئویی زمان کل : 1 ساعت و 20 دقیقه عناوین ویدئو ها : 1-ویدئوی آموزش صدور سند افتتاحیه در رافع 7 2-ویدئوی آموزش صدور ...

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 56 این فایل شامل موارد زیر است: عنوان مقدمه دیدگاه های مختلف در مورد صورتهای مالی رابطه بین صورت های مالی رویکرد ترازنامه ای (دارائی - بدهی) صورت های مالی ترازنامه گروه حسابهای ترازنامه ای دارایی ها مفهوم قابلیت مبادله و قابلیت ...

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

این کتاب شامل سوالات و تمرین های فصول و پاسخ های آنها می باشد فرمت فایل :pdf تعداد صفحات: 102 ...

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و انگلیسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 10 تعداد اصلاحات: 266 در این فایل تعداد 266 لغات و اصطلاحات (انگلیسی) تخصصی بیمه وجود دارد که به زبان شیرین فارسی ترجمه شده است. ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری تیزپرداز زمان : 2 ساعت و 13 دقیقه نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،تبلت،کامپیوتر و سایر دستگاه ها تعداد : 48 فایل ویدئویی عناوین فیلم های آموزشی : 1-شروع كار - تيزپرداز 2-سند ابتداي دوره -تيزپرداز 3-سند ازاد - تيزپرداز 4-سند پرداخت - تيز ...

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم الدن اس . هندریکسن - مایکل اف . ون بردا 572 صفحه ویرایش دوم ترجمه دکتر پارسائیان انتشارات ترمه 1384 ...

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 23 حجم فایل: 3 مگابایت مقدمه: در فصل های قبل پیرامون واکنش بازار سرمایه به انتشار اطلاعات حسابداری بحث شد، تحقیقات بازار سرمایه بر دو رویداد انتشار اطلاعات و واکنش بازار سرمایه تمرکز دارند .در تئوری نمایندگی این موضوع مطرح می شود که ...

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت کتاب حسابداری دولتی تالیف دکتر جعفر باباجانی 330 اسلاید مناسب اساتید و ارائه دانشجو ...

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

این جزوه بر اساس کتاب تئوری حسابداری هندریکسون که توسط دکتر علی پارسیان ترجمه شده ،گردآوری و تنظیم شده است. در این جزوه سعی شده است به مطالب مهم و کاربردی پرداخته شود و نکات کلیدی هر فصل مشخص شده است. دانشچویانی که فرصت مطالعه کامل کتاب را ندارند می توانند از این جزوه خلاصه ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

موسسه آموزش عالی علامه جعفری گروه حسابداری پروژه مالی رشته حسابداری مالیات بر ارزش افزوده استاد راهنما: جناب آقای دکتر انصاری دانشجو: محمد شمس چکیده : هدف ازتهیه این پروژه معرفی مالیات بر ارزش افزوده به عنوان یکی از روش های جدید تعیین مالیات وتوضیحات درباره مفاهیم و ...

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته رضا رسولی و علی صالحی پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته 229 اسلاید... عناوین تاکتیک های اجراییاستراتژی رقابتیتاکتیک های زمانیتاکتیک های رقابتی تاکتیک های زمانیپیش قراولپس گام تاکتیک های موقعیت بازارتاکتیک تهاجمیتاکتیک ...

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

فهرست مندرجات عنوان فصل اول - کلیات، مفاهیم و طبقه بندی هزینه ها......... فصل دوم - گزارشات هزینه برای برنامه ریزی و کنترل ........... فصل سوم - سربار پیش بینی شده، جذب شده و واقعی فصل چهارم - حسابداری مواد، دستمزد و سربار... فصل پنجم - تخصیص هزینه های سربار برحسب دوایر . فصل ششم - هزینه یابی ...

حل تمرین بهای تمام شده حجم و سود دکتر ایرج نوروش

بهای تمام شده حجم و سود حل تمام مسائل فصل 5 حسابداری مدیریت تعداد صفحات 8 با فرمت pdf بصورت دست نویس و روان و سلیس و قابل فهم فرمول ها و سوالات کتاب کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت تالیف دکتر ایرج نوروش و بیتا مشایخی و فریما نوروش ...

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

دانلود جزوه حسابداری صنعتی دکتر محمد قسیم عثمانی شامل صنعتی 1 (56صفحه) صنعتی 2(62 صفحه) و صنعتی 3(56صفحه) .مفید برای دانشجویان کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری حسابداریجامع ترین منبع حسابداری صنعتی 1 و 2 و3 ...

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز - زیمرمن فصل هشتم فرایند بستن قراردادها به تعداد 39 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و دانشجویان حسابداری مقدمه داستان مالک خود مدیر مدیر و شرکا مدير چندبار حاضر است به چنين سفرهايي برود؟ حمایت قیمتی تمایل به ...

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته 1 پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور تألیف و ترجمه سید محمود موسوی شیری - محمد ابراهیم زاده کاریزکی - علی اصغرترابی __________________________ دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود موسوی ...

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

این محصول شامل کاربرگ های حسابرسی جهت رسیدگی به حسابهای مختلف( فایل خام کاربرگ های حسابرسی) و هم چنین فهرست رسیدگی به هر حساب می باشد شامل حسابهای موجودی نقدو بانک دارایی ثابت بدهکاران وبستانکاران و........... ...

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر مهرانی و دکتر کرمی بودجه بندی سرمایه ای به تعداد 52 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و ارائه دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری ...


مطالب تصادفی

  • 1200 روش مات کردن حریف در شطرنج فقط با 2 حرکت کاملاً تصویری و واضح
  • فارسی نویس فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی و تدوین فیلم فتوشاپ افتر افکت اتوکد و ....
  • پاورپوینت ترس فوبی انواع فوبیا آثار و علائم فوبیا فوبی مربوط به درس روانشناسی
  • آموزش ساخت تابلو ثابت و روان بهمراه برنامه ها و فیلمها
  • ماشین حساب بورس تحت ویندوز ماشین حساب بازار سرمایه حسابگر بورسی دقیق
  • کوره القایی 150 وات قدرتمند سیم داغ کن و ذوب کردن
  • اینورتر 12 ولت به 220 ولت 300 وات مجهز به فن خنک کننده و خروجی درگاه usb

بزرگترین پورتال فروش پروژه های آماری، برنامه نویسی، الکترونیک، ریاضی و فیزیک، کارآموزی، کامپیوتر، اندروید و ....آدرس سایت ما: jafar0023.4kia.ir