تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بزرگترین فروشگاه فروش محصولات الکترونیکی در الکترونیک110ایسام

سایت جعفر0023فورکیا ارائه ی بهترین ها، کمیاب ترین ها و پرارزش ترین فایلها را سرلوحه ی کار خود قرار داده است ....


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

نظرسنجی سایت

آیا شما از سایت جعفرفورکیا و مطالب و محصولات آن راضی هستید؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 84
  • بازدید دیروز : 79
  • بازدید کل : 691617

دستیاری کوچک با خدماتی بزرگ


دستیاری كوچك با خدماتی بزرگ

دستــــیار دیجــیتــــالــــی شــخصـــی یــــا (Personal Digital Assistant) «PDA» سخت افزار كوچكی است به اندازه كیف جیبی یا كف دست كهدارای سیستم عامل، نرم افزارهای ویژه و حافظه است تا با استفاده از آن بتوانید بهبرنامه ریزی اطلاعات شخصی، نوشتن یادداشت، تنظیم برنامه ها، خواندن كتابالكترونیكی، شنیدن موسیقی، خواندن و نوشتن و ارسال ای میل و بسیاری از كارهای دیگربپردازید كه طی روز بیرون از منزل و محل كار انجام می دهید.

 

دستــــیار دیجــیتــــالــــی شــخصـــی یــــا(Personal Digital Assistant) «PDA» سخت افزار كوچكی است به اندازه كیف جیبی یا كف دست كه دارای سیستمعامل، نرم افزارهای ویژه و حافظه است تا با استفاده از آن بتوانید به برنامه ریزیاطلاعات شخصی، نوشتن یادداشت، تنظیم برنامه ها، خواندن كتاب الكترونیكی، شنیدنموسیقی، خواندن و نوشتن و ارسال ای میل و بسیاری از كارهای دیگر بپردازید كه طی روزبیرون از منزل و محل كار انجام می دهید. گسترش بازار تلفن های همراه مجهز بهامكانات ذكر شده فوق باعث شده است تا بازار داغ و در حال پیشرفت دستیارهای دیجیتالشخصی كمی تحت تاثیر قرار گیرد و سازندگان مجبور به ارائه مدل های متنوعی شوند. بههمین دلیل ضرورت دارد كه موقع بررسی چنین دستگاه هایی، از تفاوت ها و امكانات مختلفآنها با اطلاع باشیم.
از زمانی كه اطلاعات و داده های مورد نیاز روزانه انسانها آنقدر زیاد شد كه دیگر همراه داشتن همه آنها بسیار دشوار شده بود فكر ساختنكامپیوتر كوچكی كه بتواند نشانی ها و مثلاً شماره تلفن ها را ذخیره كند، یادداشتهای نوشته شده را نگه دارد و قرار ملاقات ها را به یاد شخص بیاورد شكل گرفت. اینقضیه در اوایل دهه ۱۹۸۰ میلادی مطرح شد اما چندین سال بعد بود كه اولین دستیاردیجیتال شخصی به نام نیوتن به طور رسمی توسط شركت «اپل» به بازار ایالات متحده عرضهشد. این وسیله توانست بخشی از این خلأ را پر كند و اولین دستگاهی بود كه نمایشگرحساس به لمس آن با نرم افزار خاص خود، توانایی و قابلیت تشخیص دست خط كاربر راداشت. اما مشكلاتی هم داشت، گران قیمت، بزرگ و پیچیده بودن آن باعث شد تا در نهایت،پس از چند سال تولید آن به پایان برسد.
نوع ساده تری از آن به نام «سیم پیوتر» به معنای كامپیوتر ساده برای مدتی در كشور هند و برخی كشورهای آفریقایی، بعد ازآموزش های ساده، توسط برخی افراد مانند كشاورزان مورد استفاده قرار گرفت و مشاهدهشد كه برنامه كاری و در نهایت كار كشاورزان آنجا، بهره وری بیشتری پیدا كرده است. این كامپیوترهای جیبی كه می توان آنها را در یك دست گرفت، به اندازه یك كتاب كوچكیا ماشین حساب هستند و مكمل كامپیوترهای كیفی سنگین تر و گران قیمت تری به حساب میآیند كه شاید همه افراد نتوانند آنها را تهیه و یا از آن استفاده كنند. البته بایدبپذیریم كه هیچ كدام از این دستیارها یك كامپیوتر واقعی كامل نیست، بلكه نوع خلاصهشده ای از آن است و بسیاری از كارایی ها در آنها محدود و كوچك، اما به مراتبكاربردی تر شده است. مهم ترین مورد استفاده این دستگاه ها، مدیریت اطلاعات شخصی یااصطلاحاً «PIM» است كه ثبت شماره تلفن، نشانی های مورد نیاز، دفترچه یادداشت، ماشینحساب، فهرست كارهای روزانه، تقویم، یادآوری انجام كارها، خواندن و نوشتن ای میل بهصورت آف لاین، پخش موسیقی، لغت نامه، دیدن عكس های كوچك، خواندن كتاب الكترونیكی،اتصال به اینترنت و بسیاری از كارهای دیگر را شامل می شود.
نسل جدید دستیارهایدیجیتال شخصی، به امكانات بسیار پیشرفته تری مثل ارتباط بی سیم بلوتوث و وای فای هممجهز شده اند تا امكان اتصال به اینترنت به صورت بی سیم فراهم شود. حتی بسیاری ازآنها، سیم كارت موبایل را هم قبول می كنند تا برقراری تماس هم امكان پذیر شود، اماانواع دیگر كه از امكان ارتباط بی سیم بهره مند نیستند، باید از طریق كابل USB رابطبه لپ تاپ یا كامپیوترهای شخصی وصل شوند تا انتقال اطلاعات و هماهنگ شدن فایل ها بهخوبی صورت گیرد. در واقع این دستگاه ها مكمل كامپیوترهای شخصی محسوب می شوند نهجایگزین آنها.
در حال حاضر دو نوع اصلی از این دستیارها تولید و در سراسر جهانبه فروش می رسند. نوع اول، پالم (Palm) است، كه از اوایل دهه ۱۹۹۰ در دسترس قرارگرفتند. نام این دستیارها از نام شركت سازنده اصلی آن یعنی شركت پالم و سیستم عاملبسیار كاربردی آن یعنی «Palm. OS» گرفته شده است. در حال حاضر شركت های معتبر دیگریهمچون سامسونگ، ترو، هندسپرینگ، سونی و غیره دستگاه های خود را در این رده تولید میكنند كه همگی تحت عنوان گروه پالم شناخته می شوند و از سیستم عامل مخصوص آن استفادهمی كنند. رده دوم این دستیارهای دیجیتال، كامپیوترهای جیبی یا «Pocket PC»ها هستندكه توسط كمپانی معروف مایكروسافت تهیه و عرضه شدند كه سیستم عامل آنها كاملاًمتفاوت است.
این سیستم عامل در ابتدا با نام ویندوز CE شناخته می شد، ولی درنسخه های بعدی به ویندوز پاكت پی سی و سپس ویندوز موبایل تغییر نام داد. این دوگروه از دستیاران دیجیتال در اصل با یكدیگر تفاوت داشته و رقیب هم محسوب می شوند. پردازنده ها، نرم افزارها، دستگاه ها، سیستم عامل و وسایل جانبی، نوع ارتباط آنهابا كامپیوتر رومیزی و بسیاری از موارد دیگر در آنها با هم تفاوت دارد. اما كاربردهر دو نوع تا حدی شبیه به هم است و كاركردهای مشابهی را می توان از آنها انتظارداشت. به طور نمونه، سیستم عامل پالم، حجم كمتری روی حافظه دستگاه اشغال می كند،سریع تر بالا می آید و كار كردن با آن بسیار ساده تر است. برعكس، سیستم عامل ویندوزموبایل، حجم حافظه بیشتری اشغال می كند، كندتر بوده و كار كردن با آن هم كمی مشكلاست.
در عوض، كار كردن با نرم افزارهای خاص مایكروسافت مثل world، اكسل و غیرهكه به شكل كوچك شده و مینیاتوری روی پاكت پی سی ها وجود دارند، با مشكل كمتری نسبتبه پالم ها صورت می گیرد. در حال حاضر در بسیاری از كشورهای جهان، پالم ها بازاربهتری نسبت به محصول مایكروسافت دارند. اما مشكل جدی، ناشی از رشد بازار پاكت پی سیاست كه توسط شركت های بزرگی همچون توشیبا، دل كامپیوتر، HP و غیره تولید می شوند. این چیزی است كه بدون شك در سال های آینده خواب راحت را از چشم تولیدكنندگان پالمخواهد ربود.
این دستیاران دیجیتالی دارای هارد دیسك، CDROM و یا فلاپی نیستند وحافظه آنها به دو دسته درونی و بیرونی تقسیم می شوند. حافظه درونی این محصول خود بهدو دسته تقسیم می شود.
حافظه ثابت یا ROM و حافظه متغیر یا RAM كه حافظه ثابتآن، كل برنامه ها و نرم افزارهای اصلی مثل دفترچه یادداشت، تقویم، دفتر تلفن و غیرهرا به علاوه سیستم عامل دستگاه در خود جای داده است. همان طور كه می دانید زمانی كهدستگاه خاموش می شود این حافظه ثابت پاك نشده و از بین نمی رود.
هر برنامه، نرمافزار و یا اطلاعاتی كه بعداً خود شما ذخیره كنید روی حافظه متغیر یا RAM سوارخواهد شد. وقتی دستگاه را روشن می كنید برخلاف كامپیوتر شخصی، نیازی نیست كه صبركنید تا به اصطلاح دستگاه بالا بیاید، تمام نرم افزارها بلافاصله در اختیار شماهستند. هر زمان كه در حال كار كردن باشید و اطلاعاتی را وارد می كنید یا تغییر میدهید، به صورت اتوماتیك ذخیره می شود و نیازی به ذخیره كردن مكرر توسط خود كاربرنیست. این در حالی است كه پاكت پی سی ها دارای حافظه ROM و RAM بالاتری هستند وظرفیت بالاتری در آنها گنجانده شده است، ولی این حافظه بالاتر لزوماً به معنیكاركرد بهتر نیست. پالم ها در انواع ساده تر می توانند با یك مگابایت حافظه هم كاركنند، در حالی كه پاكت پی سی ها حداقل به ۱۶ تا ۳۲ مگابایت حافظه احتیاج دارند. البته دستگاه های پالم در حال حاضر با ۳۲ ، ۶۴ و بعضاً ۱۲۸ مگابایت حافظه در بازاریافت می شوند.
در مقابل پاكت پی سی ها یا همان كامپیوترهای جیبی عمدتاً ظرفیت۶۴ ، ۹۶و یا ۱۲۸ مگابایت دارند. علاوه بر حافظه درونی دستگاه، امكان اضافهكردنحافظه به شكل كارت های مختلف فلش مانند: SD، CF و یا MMC وجود دارد. این كارت هایحافظه در حجم های مختلف موجود است، اما سرعت خواندن و نوشتن آنها با یكدیگر فرق میكند و هر دستگاه ممكن است از یك یا چند نوع آنها استفاده كند. لازم است بدانید كهدستگاه شما تا چه سقفی از حجم حافظه جانبی را پشتیبانی می كند. دستیار دیجیتالیقطعات هماهنگی دارد كه می تواند كارهای معمول كاربر را انجام دهد. مهمترین قسمت اینوسیله، پردازنده است كه مغز اصلی دستگاه را تشكیل می دهد و تمام كاركردهای دستگاهرا كنترل و تنظیم می كند.
سیستم عامل هم نرم افزار كلیدی بین دستگاه و كاربراست كه در این كامپیوترها بسیار ساده و كاربردی شده است. صفحه نمایش هم به دو صورترنگی و سیاه و سفید موجود است و از نوع كریستال مایع (LCD) بوده و معمولاً در اكثردستگاه ها، حساس به لمس است و با قلم مخصوص می توان روی صفحه را لمس و اطلاعات موردنظر را وارد كرد، حافظه نیز همان طور كه قبلاً توضیح داده شد به دو صورت ثابت (ROM) و متغیر (RAM) است، حافظه های جانبی نیز با كارت های حافظه مخصوص، قابل افزایش است. باتری این محصولات نیز در انواع مختلف از قلمی و نیم قلمی گرفته تا انواع لیتیومیقابل شارژ برحسب مدل به فراوانی موجود است. دستگاه ورودی این محصول نیز از صفحهكلیدها و صفحه نمایش حساس به لمس و گذرگاه اتصال به كامپیوتر و غیره تشكیل شده است. نحوه وارد كردن اطلاعات به این دستگاه ها بسیار متنوع است از جمله صفحه كلید ثابتبا تمام كلیدهای خاص مورد نیاز، صفحه كلید مجازی (Virtual) كه بر روی صفحه LCD نمایش داده می شود كه می توانید با قلم مخصوص، كلیدها را فشار دهید. صفحه حساس بهلمس، نرم افزار تشخیص دستخط و غیره نیز نمونه ای از ابزارهای جانبی آن هستند. اكثردستگاه ها چند دكمه اصلی هم دارند كه با فشار دادن آنها، نرم افزارها و یا قسمت هایخاص و مهم دستگاه به سرعت جلوی چشم شما ظاهر می شوند.
علاوه بر این ارتباط سیمی و كابلی، ارتباط بی سیم به صورت مادون قرمز (infrared) و بلوتوث هم در اكثر ایندستگاه ها وجود دارد. امكان ارتباط با شبكه بی سیم (wifi) هم در بسیاری از مدل هاوجود دارد. ارتباط مادون قرمز از بقیه ارتباط ها ارزان تر است، ولی سرعتش پایین ترو كاربرد آن هم مشكل تر است و تا شعاع حداكثر ۲ متر كار می كند. دستگاه باید بهصورت مستقیم در برابر چشمی دریافت كننده دستگاه مقابل مثلاً گوشی موبایل قرار گیرد. ارتباط توسط بلوتوث گران تر بوده و باعث می شود قیمت دستگاه افزایش یابد. اما درعوض بلوتوث با فركانس رادیویی ۴/۲ گیگاهرتز كار می كند و به صورت دیجیتال و بدونتداخل است كه در ۲ نوع عرضه می شود: بلوتوث نوع اول حداكثر تا شعاع ۱۵ متر و نوعدوم حداكثر ۱۰۰ متر برد دارد.
ارتباط با شبكه بی سیم نیز حداكثر ۱۵۰ متر برددارد و از این طریق می توان به صورت بی سیم به اینترنت متصل شد و به راحتی ای میلرا دریافت و كنترل و یا اینكه فایل را دانلود كرد. نسل جدید دستیارهای دیجیتالی بهسیستم مكان یاب جهانی یا GPS هم مجهز هستند و جالب تر اینكه بعضی از آنها امكانوارد كردن «سیم كارت» و استفاده از شبكه تلفن همراه را نیز دارند.
البته برخیاز كارهای ساده و ابتدایی دستیارهای دیجیتالی مانند دفترچه تلفن، یادداشت و غیره درگوشی های موبایل هم وجود دارد، اما هیچ كدام از گوشی های موبایل كارایی یك دستیاردیجیتالی كامل را ندارند.
البته با ورود گوشی های تلفن همراه نسل سوم، فاصلهبین دستیار دیجیتالی و موبایل ها كمتر می شود، اما احتمال اینكه یك شركت سازندهگوشی موبایل بتواند پالم یا پاكت پی سی خوبی را هم درست كند، بسیار كمتر از آن استكه شركت سازنده پالم یا پاكت پی سی، كیت GSM مخصوص تلفن همراه را در دستگاه خودشجاسازی كند و در مجموع باید گفت هر وسیله ای را برای كاربرد خاصی ساخته اند. هر چندبا پیشرفت فناوری امكانات جانبی وسایل مختلف افزایش می یابد، ولی هر وسیله ایجایگاه خاص خود را دارد و دستیار دیجیتالی یا PDA نیز همچنان به پیشرفت خود ادامهمی دهد.

برای خرید و دانلود پروژه های الکترونیک برنامه نویسی کامپیوتر و پروژه های آماری ما، به قسمت (آرشیو فایلهای فروشگاه) بروید ......

  انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 449

برچسب های مهم

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

تعداد صفحات : 102 صفحه نوع فایل : PDF سر فصل اصول حسابداری 11. آشنایی با مفاهیم حسابداری2. تجزیه و تحلیل حسابها3. ثبت در دفتر روزنامه4. نقل در دفتر کل5. تهیه تراز آزمایشی در قالب:الف – دوستونیب - چهار ستونی6. تغییرات و اصلاحات پایان دوره مالی7. بستن حسابها در قالب:الف - حسابهای موقتب - ...

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

دانلود پاسخ نامه تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید اسکندری مفید برای کلیه دانشجویان حسابداری ...

رایانه کار حسابدار مالی

رایانه کار حسابدار مالی

شامل 3 سری سوالات رسمی و اساسی رایانه کار مالی همراه با جواب و همچنین شامل 2 سری سوالات پراکنده و عمومی مطرح درباره موضوع درس ******** ...

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر محسن دستگیر - دکتر علی سعیدی به تعداد 392 صفحه pdf ...

حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی

دانلود حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی و کلاس کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مالی ...

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

نوع فایل:PDF تعداد صفحات :60 سال انتشار : 1395 چکیده مجموعه منحصر به فرد حل المسائل نسخه اصلی کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز جایمبالو ترجمه : دکتر محمد کاشانی پور) واژگان کلیدی ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

تنظیم صورت های مالی و بستن حساب ها حسابداران برای گزارش وضعیت مالی یک مؤسسه در یک زمان معین و عملکرد مالی یک مؤسسه در یک دوره معین اقدام به تهیه صورت های مالی برای آن مؤسسه می نمایند. صورتحساب سود و زیان: در یک مؤسسه بازرگانی برای تعیین سود خالص دوره مالی تمام هزینه ها از فروش ...

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و دکتر غلامرضا کرمی اسکن کامل کتاب (جلد اول) حجم این فایل 126 مگابایت می باشد لطفا تا دانلود کامل شکیبا باشید. ...

پاورپوینت کتاب حسابداری مدیریت

پاورپوینت 8 فصل کامل کتاب حسابداری مدیریت در 73 اسلاید فابل ویرایش مناسب اساتید و برای ارائه دانشجو در طول ترم فهرست مطالب پیشگفتار کلیات و مفاهیم عمومی حسابداری گرایش های اقلام بهای تمام شده مفروضات مربوط به گرایش های اقلام بهای تمام شده روش های برآورد اقلام بهای ...

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

نوع فایل : PDF با قابلیت چاپ تعداد صفحات : 43 عناوین: تعریف کلی سیستم حسابداری مالی امکانات و ویژگی های اصلی سیستم گردش کار سیستم به طور خلاصه نمودار گردش کار سیستم حسابداری مالی امکانات سیستم بخش حساب ها: کل و معین حساب های تفصیلی مجموعه ها بخش اسناد: ویرایش ...

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

پکیج فیلم آموزش ویدئویی + کتاب PDF به همراه نرم افزار حسابداری رافع نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،کامپیوتر،تبلت و سایر دستگاه های پخش تعداد : 14 فایل ویدئویی زمان کل : 1 ساعت و 20 دقیقه عناوین ویدئو ها : 1-ویدئوی آموزش صدور سند افتتاحیه در رافع 7 2-ویدئوی آموزش صدور ...

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 56 این فایل شامل موارد زیر است: عنوان مقدمه دیدگاه های مختلف در مورد صورتهای مالی رابطه بین صورت های مالی رویکرد ترازنامه ای (دارائی - بدهی) صورت های مالی ترازنامه گروه حسابهای ترازنامه ای دارایی ها مفهوم قابلیت مبادله و قابلیت ...

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

این کتاب شامل سوالات و تمرین های فصول و پاسخ های آنها می باشد فرمت فایل :pdf تعداد صفحات: 102 ...

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و انگلیسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 10 تعداد اصلاحات: 266 در این فایل تعداد 266 لغات و اصطلاحات (انگلیسی) تخصصی بیمه وجود دارد که به زبان شیرین فارسی ترجمه شده است. ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری تیزپرداز زمان : 2 ساعت و 13 دقیقه نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،تبلت،کامپیوتر و سایر دستگاه ها تعداد : 48 فایل ویدئویی عناوین فیلم های آموزشی : 1-شروع كار - تيزپرداز 2-سند ابتداي دوره -تيزپرداز 3-سند ازاد - تيزپرداز 4-سند پرداخت - تيز ...

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم الدن اس . هندریکسن - مایکل اف . ون بردا 572 صفحه ویرایش دوم ترجمه دکتر پارسائیان انتشارات ترمه 1384 ...

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 23 حجم فایل: 3 مگابایت مقدمه: در فصل های قبل پیرامون واکنش بازار سرمایه به انتشار اطلاعات حسابداری بحث شد، تحقیقات بازار سرمایه بر دو رویداد انتشار اطلاعات و واکنش بازار سرمایه تمرکز دارند .در تئوری نمایندگی این موضوع مطرح می شود که ...

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت کتاب حسابداری دولتی تالیف دکتر جعفر باباجانی 330 اسلاید مناسب اساتید و ارائه دانشجو ...

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

این جزوه بر اساس کتاب تئوری حسابداری هندریکسون که توسط دکتر علی پارسیان ترجمه شده ،گردآوری و تنظیم شده است. در این جزوه سعی شده است به مطالب مهم و کاربردی پرداخته شود و نکات کلیدی هر فصل مشخص شده است. دانشچویانی که فرصت مطالعه کامل کتاب را ندارند می توانند از این جزوه خلاصه ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

موسسه آموزش عالی علامه جعفری گروه حسابداری پروژه مالی رشته حسابداری مالیات بر ارزش افزوده استاد راهنما: جناب آقای دکتر انصاری دانشجو: محمد شمس چکیده : هدف ازتهیه این پروژه معرفی مالیات بر ارزش افزوده به عنوان یکی از روش های جدید تعیین مالیات وتوضیحات درباره مفاهیم و ...

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته رضا رسولی و علی صالحی پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته 229 اسلاید... عناوین تاکتیک های اجراییاستراتژی رقابتیتاکتیک های زمانیتاکتیک های رقابتی تاکتیک های زمانیپیش قراولپس گام تاکتیک های موقعیت بازارتاکتیک تهاجمیتاکتیک ...

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

فهرست مندرجات عنوان فصل اول - کلیات، مفاهیم و طبقه بندی هزینه ها......... فصل دوم - گزارشات هزینه برای برنامه ریزی و کنترل ........... فصل سوم - سربار پیش بینی شده، جذب شده و واقعی فصل چهارم - حسابداری مواد، دستمزد و سربار... فصل پنجم - تخصیص هزینه های سربار برحسب دوایر . فصل ششم - هزینه یابی ...

حل تمرین بهای تمام شده حجم و سود دکتر ایرج نوروش

بهای تمام شده حجم و سود حل تمام مسائل فصل 5 حسابداری مدیریت تعداد صفحات 8 با فرمت pdf بصورت دست نویس و روان و سلیس و قابل فهم فرمول ها و سوالات کتاب کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت تالیف دکتر ایرج نوروش و بیتا مشایخی و فریما نوروش ...

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

دانلود جزوه حسابداری صنعتی دکتر محمد قسیم عثمانی شامل صنعتی 1 (56صفحه) صنعتی 2(62 صفحه) و صنعتی 3(56صفحه) .مفید برای دانشجویان کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری حسابداریجامع ترین منبع حسابداری صنعتی 1 و 2 و3 ...

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز - زیمرمن فصل هشتم فرایند بستن قراردادها به تعداد 39 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و دانشجویان حسابداری مقدمه داستان مالک خود مدیر مدیر و شرکا مدير چندبار حاضر است به چنين سفرهايي برود؟ حمایت قیمتی تمایل به ...

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته 1 پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور تألیف و ترجمه سید محمود موسوی شیری - محمد ابراهیم زاده کاریزکی - علی اصغرترابی __________________________ دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود موسوی ...

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

این محصول شامل کاربرگ های حسابرسی جهت رسیدگی به حسابهای مختلف( فایل خام کاربرگ های حسابرسی) و هم چنین فهرست رسیدگی به هر حساب می باشد شامل حسابهای موجودی نقدو بانک دارایی ثابت بدهکاران وبستانکاران و........... ...

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر مهرانی و دکتر کرمی بودجه بندی سرمایه ای به تعداد 52 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و ارائه دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری ...


مطالب تصادفی

  • 1200 روش مات کردن حریف در شطرنج فقط با 2 حرکت کاملاً تصویری و واضح
  • فارسی نویس فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی و تدوین فیلم فتوشاپ افتر افکت اتوکد و ....
  • پاورپوینت ترس فوبی انواع فوبیا آثار و علائم فوبیا فوبی مربوط به درس روانشناسی
  • آموزش ساخت تابلو ثابت و روان بهمراه برنامه ها و فیلمها
  • ماشین حساب بورس تحت ویندوز ماشین حساب بازار سرمایه حسابگر بورسی دقیق
  • کوره القایی 150 وات قدرتمند سیم داغ کن و ذوب کردن
  • اینورتر 12 ولت به 220 ولت 300 وات مجهز به فن خنک کننده و خروجی درگاه usb

بزرگترین پورتال فروش پروژه های آماری، برنامه نویسی، الکترونیک، ریاضی و فیزیک، کارآموزی، کامپیوتر، اندروید و ....آدرس سایت ما: jafar0023.4kia.ir