تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بزرگترین فروشگاه فروش محصولات الکترونیکی در الکترونیک110ایسام

سایت جعفر0023فورکیا ارائه ی بهترین ها، کمیاب ترین ها و پرارزش ترین فایلها را سرلوحه ی کار خود قرار داده است ....


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

نظرسنجی سایت

آیا شما از سایت جعفرفورکیا و مطالب و محصولات آن راضی هستید؟

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 138
 • بازدید دیروز : 79
 • بازدید کل : 691671

پروژه SETI


 روزی آن‌ها را خواهیم یافت

نزدیك به صد سال پیش، چیزی بیشتر یا كمتر، دو دانشمند به نامتسلا‌ و ماركونی، كار بر روی امواج رادیویی را آغاز كردند و از حاصل كار آن‌ها،رادیو پدید آمد. شاید از همان زمان بود كه كره زمین، دیگر از دید ناظران بیرونی،اگر باشند، به آن حدی از تكامل رسید كه بتواند چیزی را به ماورای جو بفرستد؛ امواجیكه نشانه‌هایی از تمدن را با خود داشتند.

گفتگوی اختصاصی با دانشمند ارشد پروژهSETI@Home درباره بزرگ ترین پروژه Grid Computing دنیا برای یافتن موجودات فرا زمینی. نزدیكبه صد سال پیش، چیزی بیشتر یا كمتر، دو دانشمند به نام تسلا‌ و ماركونی، كار بر رویامواج رادیویی را آغاز كردند و از حاصل كار آن‌ها، رادیو پدید آمد. شاید از همانزمان بود كه كره زمین، دیگر از دید ناظران بیرونی، اگر باشند، به آن حدی از تكاملرسید كه بتواند چیزی را به ماورای جو بفرستد؛ امواجی كه نشانه‌هایی از تمدن را باخود داشتند. دیر زمانی پس از آن، كارل ساگان به این اندیشه درآمد كه اكنون، دیگرانیكه موجودات فرازمینی یا E.T می‌خوانیمشان، می‌توانند ما را ببینند، پس ما چرا چشمنگردانیم و در پی آنان نباشیم. آیا وسیله‌ای برای این جستجو مهیا است؟ آرسیبو (Arecibo)، رادیو تلسكوپی با قطر سیصد متر، در عمق دره‌ای در پورتوریكو، این چشمزمینیان است، نگران به آسمان، حریص دیدن امواج كیهانی و مترصد یافتن نشانه‌‌ایازE.T. اصطلاح “جستجو برای یافتن هوش فرازمینی” یا Search for ExtraTerrestrial Intelligence كه به اختصار SETI نامیده می‌شود، عنوان پروژه‌ای است كه به منظورتحقق بخشیدن به این رویای شاید دست نیافتنی برپا شده است. SETI پروژه‌ای كهمدت‌هاست به راه افتاده ولی كمتر درباره آن صحبت شده است. پروژه‌ای بزرگ و پیچیدهكه در پی یافتن پاسخ سؤالاتی ساده است:‌ "آیا ما تنها هستیم" و "آیا كسی آنجا هست؟" اگر پی‌گیر مباحثی این چنینی باشید و یا از خوانندگان دائمی باشید، مطلع هستید كهپروژه‌های SETI و SETI؛home در شماره ۳۲ (اردیبهشت ۸۲) معرفی شدند و در آن به تشریحعملكرد و نحوه مشاركت در آن پرداخته شده است. اكنون كه در حدود دو سال از آن زمانمی‌گذرد، بی‌مناسبت ندیدیم كه بار دیگر SETI؛home را مطرح كنیم ولی این‌بار از زبانیكی از دانشمندان دست‌اندركار آن. لذا پس از انجام مكاتبات متعدد با انجمنسیاره‌شناسی آمریكا و دانشگاه كالیفرنیا، موفق شدیم مصاحبه‌ای اختصاصی را با آقایدكترDan Werthimer ، مدیر پروژه SEREDIP و دانشمندان ارشد پروژه SETI؛home ترتیبدهیم. در ضمن لازم است كه از همكاری‌های آقای دكترAmir Alexander و خانم Sussan Lendroth از انجمن سیاره‌شناسی كه هماهنگی‌های زیادی را در این خصوص انجام دادند،تشكر نماییم.


●دان ورتیمر
یكی از فعال‌ترین و مؤثرترین افراد پروژهSETI@home‌‌ و چندین پروژه نوری و رادیویی دیگرمرتبط با برنامه SETI در دانشگاه كالیفرنیا، بركلی. ورتیمر استادیار دپارتمان‌هایمهندسی و فیزیك دانشگاه ایالتی‌ سان‌فرانسیسكو و استاد مهمان در دانشگاه پكن،دانشگاه سنت‌چارلز مارسل، دانشگاه اتووس بوداپست و تعدادی از دانشگاه‌های معتبرپرو، مصر، غنا، اتیوپی، زامبیا، اوگاندا و كنیا است. وی همچنین دارای تألیفاتمتعددی نیز درباره SETI و رادیو اخترشناسی می‌باشد كه از جمله تألیفات مهم ویمی‌توان به كتاب ۲۰۲۰ SETI و ویرایش كتاب Origins and the Search for life in the Universe "Astronomical and Biochemical اشاره كرد. دكتر دان ورتیمر در حال حاضردانشمند ارشد پروژهSETI@home‌‌ و مدیر پروژه SERENDIP می‌باشد.
● آقای دكتر ورتیمر، با تشكر از اینكه با وجود مشغله كاریفراوان، فرصتی برای طرح سؤالات در اختیار ما قرار دادید، اگر بخواهید به اختصار SETI را معرفی كنید، آن را چگونه بیان خواهید كرد؟
● با تشكر متقابل از شما،همان‌گونه كه می‌دانید SETI سرنام كلمات Search for Extra Terrestrial Intelligance (جستجو برای یافتن هوش فرازمینی) است كه هدف از آن یافتن پاسخ سؤالاتی مانند این‌كه "آیا ما تنها هستیم" می‌باشد. همه می‌دانیم كه از كره زمین مقادیر بسیار زیادیامواج رادیویی و تلویزیونی و سیگنال‌های مختلف منتشر می‌شود. یعنی بیش از پنجاه سالاست كه امواج تلویزیونی منتشره از سوی زمین به سمت ده‌ها هزار ستاره روان است و ازجانب آن‌ها (وقتی كه به آن‌ها برسد) قابل‌دریافت. برای همین هم نامعقول نخواهد بوداگر فكر كنیم كه تمدن‌های دیگری در سطح كهكشان هم ممكن است چنین امواجی را ارسالكرده باشند. پس می‌توانیم به دنبال یافتن امواج رادیویی، تلویزیونی، لیزری و ... باشیم. برای همین هم مهم‌ترین ابزاری كه داریم تلسكوپ رادیویی آرسیبو(Arecibo) بهقطر ۳۰۰ متر در پورتوریكو می‌باشد. برای پردازش و تحلیل یافته‌ها نیز از قوی‌ترینابركامپیوتر دنیا استفاده می‌كنیم.
‌‌‌مختصری درباره سه پروژه مهم
● ‌SETI
جستجو برای یافتن هوش فرازمینی. پروژه جستجو میان امواج رادیویی والكترومغناطیسی كه از جانب ستارگان و اجرام آسمانی به سمت زمین گسیل می‌شوند، جهتیافتن نشانه‌هایی از حیات یا تمدن فرازمینی.
SETI@home‌‌
جستجو برای یافتن هوش فرازمینی درخانه. مرحله جدید پروژه SETI برای جلب مشاركت همه دارندگان كامپیوترهای متصل بهاینترنت جهت یافتن نشانه‌های هوش فرازمینی راه‌اندازی شد.
● SERSNDIP
جستجوبرای یافتن علائم رادیویی فرازمینی از منابع هوشمند نزدیك به زمین. پروژه دیگریبرای جستجو میان علائمی كه از جانب ستارگان دریافت می‌شود به جهت یافتن نشانه‌هاییاز زندگی هوشمند. در این پروژه فقط كانال‌های رادیویی خاصی مورد بررسی قرارمی‌گیرند، یعنی ۱۶۸ میلیون كانال باند باریك (۶/۰ هرتز) در هر ۷/۱ ثانیه.
● شماچگونه به SEIT علاقمند شدید؟
● من زمانی كه دانش‌آموز دبیرستان بودم، بهداستان‌های علمی تخیلی و موضوعات ستاره‌شناسی علاقمند بودم و آثار كارل ساگان،ایزاك آسیموف و جورج گاموف را مطالعه می‌كردم. در ادامه همین علائق و كنجكاوی‌ها،به باشگاهی به نام HomebrewComputer پیوستم كه كار آن طراحی الگوریتم‌ها وریزكامپیوترهایی بود برای یافتن علائمی كه احتمالا‌ از موجودات فرازمینی دریافتمی‌شد. اگر بخواهم شما را با حال و هوای آن باشگاه آشنا كنم، باید بگویم كه تعدادیاز افراد مؤثر در دره سیلیكون نظیر استیوجابز و استیو وزنیاك هم كارشان را ازهمان‌جا و با همان ماجراجویی‌های علمی شروع كردند.
● پروژه SETI از كجا شروعشد؟
● می‌دانید كه جمع‌آوری داده‌های رادیویی دریافتی از آسمان و پردازش آن‌ها،به پروژه SEREDIP باز می‌گردد. پروژه‌ای كه اكنون مدیر آن هستم و در آنجا از دوازدهرادیو تلسكوپ برای جستجوی آسمان‌ها استفاده می‌كنیم. همان تجهیزات اكنون درپورتوریكو، استرالیا و ایتالیا در خدمت SETI هستند.


آرسیبو(Arecibo) بزرگترین رادیوتلسكوپ جهان با قطر ۳۰۰ متر كه در پورتوریكوواقع است

 • وSETI@home‌‌ چگونه شكل گرفت؟
  ● فكراصلی پروژه متعلق به دانشمند علوم كامپیوتر یعنی David Gedye در سیاتل است. وی سپسیك تیم چهار نفره متشكل از خودش، بنده، Woody Sullivan و David Anderson را برایعملیاتی‌كردن پروژه سازماندهی كرد كه نتیجه آن چیزی است كه اكنون می‌بینید. ما تلاشكردیم كه با طراحی روش‌هایی، مشاركت همه ساكنان كره زمین را در این امر جلب نماییم.
  ● حامیان اصلی پروژه چه سازمان‌هایی هستند؟
  ● انجمن سیاره‌شناسی، شركتسان‌مایكروسیستمز، بنیاد ملی علوم و دانشگاه كالیفرنیا.
  ●موجودات فرازمینیچگونه هستند؟
  هنوز هیچ‌گونه شواهدی مبنی بر یافت شدن زندگی ماورای زمینی نظیرآنچه روی كره زمین وجود دارد، پیدا نشده است و هرگونه علایم رادیویی از سایرسیاراتی كه ستاره‌های دیگر در گردش هستند، دریافت شده است. یعنی هنوز هیچ‌گونهعلایم حیات در سایر نقاط عالم دیده نشده است. مطالعات نشان می‌دهد كه حیات بررویكره زمین در حدود ۴ میلیارد سال قبل آغاز شده است یا به عبارت بهتر شرایط ایجادحیات از آن زمان پدید آمده است. به همین خاطر به نظر می‌رسد كه چنین شرایطی ممكناست در سایر سیارات كه به دور ستاره‌های دیگری نیز به وجود آمده باشد. در منظومهشمسی، بعضی قمرهای سیاره مشتری نظیر اروپا و همچنین سیاره مریخ دارای چنین شرایطیبوده‌اند. اكتشافات دو دهه اخیر كه توسط فضاپیماهای متعدد صورت گرفته این نظریه راقوت بخشیده است. ضمن آن كه سیارات دیگری خارج از منظومه شمسی كشف شده‌اند كه به دورستاره‌هایی در گردش بوده‌اند و اندازه‌هایی بزرگ‌تر از زمین داشته‌اند. شاید اگرسیاره‌ای در حجم و اندازه كره زمین در جای دیگری از كهكشان یافت شود، احتمال مشاهدهموجودات فرازمینی افزایش یابد. اما چگونه می‌توان به وجود چنین موجوداتی پی برد؟ هرچند كه بین تمدن انسانی و یك تمدن ماورای زمینی احتمالاً هیچ زبان مشتركی وجودندارد، اما راه‌هایی برای تشخیص هوشمند بودن آن‌ها وجود دارد. ریاضیدانان،فیزیكدانان، شیمیدانان و اخترشناسان قانونی ساخته‌اند كه ثابت می‌كند یك <زبانعمومی> در سراسر كیهان وجود دارد. تصاویر تلویزیونی یكی از راه‌‌ها برای ایجادارتباط هستند كه احتمالاً قابل‌درك هستند و نیازی به فهمیدن زبان طرف مقابل ندارند.
  ● آیا تأكید پروژه SETI فقط بر روی دریافت امواج رادیویی است؟
  ● ببینید،امواج رادیویی (شامل امواج رادارها، رادیوها و تلویزیون‌ها) متحمل‌ترین نوع امواجیهستند كه یك تمدن می‌تواند تولید كند. این امواج ممكن است جهت كاربردهای ارتباطیباشند یا حتی به منظور معرفی تمدن خودشان به سایر نقاط كهكشان ارسال شده باشند. امابه غیر از این‌ها، ما با استفاده از ابزارهای مختلفی كه داریم و با همراهی رادیوتلسكوپ، مشغول جمع‌آوری امواج رادیویی و لیزری هستیم. در مجموع شش روش مختلف براییافتن موجودات فرازمینی در دانشگاه كالیفرنیا فراهم آمده است. ولی ۹۵ درصد ازكارSETI مبتنی‌بر امواج رادیویی است. یعنی تمدن بشری را هم كه نگاه كنید، بااستفاده از دستگاه‌هایی نظیر تلویزیون، رادیو، رادار و نظایر این، مشغول انتشارامواج رادیویی است.
  ● چقدر احتمال یافتن موجودات فرازمینی وجود دارد؟
  ●دركهكشان ما، یعنی كهكشان راه‌شیری، در حدود سیصد میلیارد ستاره وجود دارد كه تعدادیاز آن‌ها شبیه خورشید ما هستند و بعضی از آن‌ها به دور خود سیاراتی دارند. زمانی كهكره‌زمین به قدر كافی سرد شد، به همراه فراهم بودن عوامل دیگر، حیات در آن به وجودآمد. دانشمندان گمان می‌كنند كه ممكن است در سیارات دیگری هم مشابه همین اتفاق رویدهد و انواع دیگری از حیات پدیدار شود یا شده باشد. البته دلیلی وجود ندارد كهآن‌ها هم حیات هوشمند باشند یا حتی حیات هوشمندی كه قادر به ایجاد فناوری نیز باشد. ولیكن این‌ها دلیل نمی‌شود كه ما جستجو نكنیم. یعنی خلاصه بگویم به همان اندازه كهدلایلی برای جستجو نكردن داریم، همان‌قدر هم دلایل قانع‌كننده برای انجام جستجووجود دارد

برای خرید و دانلود پروژه های الکترونیک برنامه نویسی کامپیوتر و پروژه های آماری ما، به قسمت (آرشیو فایلهای فروشگاه) بروید ......

  انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 381

برچسب های مهم

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

تعداد صفحات : 102 صفحه نوع فایل : PDF سر فصل اصول حسابداری 11. آشنایی با مفاهیم حسابداری2. تجزیه و تحلیل حسابها3. ثبت در دفتر روزنامه4. نقل در دفتر کل5. تهیه تراز آزمایشی در قالب:الف – دوستونیب - چهار ستونی6. تغییرات و اصلاحات پایان دوره مالی7. بستن حسابها در قالب:الف - حسابهای موقتب - ...

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

دانلود پاسخ نامه تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید اسکندری مفید برای کلیه دانشجویان حسابداری ...

رایانه کار حسابدار مالی

رایانه کار حسابدار مالی

شامل 3 سری سوالات رسمی و اساسی رایانه کار مالی همراه با جواب و همچنین شامل 2 سری سوالات پراکنده و عمومی مطرح درباره موضوع درس ******** ...

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر محسن دستگیر - دکتر علی سعیدی به تعداد 392 صفحه pdf ...

حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی

دانلود حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی و کلاس کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مالی ...

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

نوع فایل:PDF تعداد صفحات :60 سال انتشار : 1395 چکیده مجموعه منحصر به فرد حل المسائل نسخه اصلی کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز جایمبالو ترجمه : دکتر محمد کاشانی پور) واژگان کلیدی ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

تنظیم صورت های مالی و بستن حساب ها حسابداران برای گزارش وضعیت مالی یک مؤسسه در یک زمان معین و عملکرد مالی یک مؤسسه در یک دوره معین اقدام به تهیه صورت های مالی برای آن مؤسسه می نمایند. صورتحساب سود و زیان: در یک مؤسسه بازرگانی برای تعیین سود خالص دوره مالی تمام هزینه ها از فروش ...

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و دکتر غلامرضا کرمی اسکن کامل کتاب (جلد اول) حجم این فایل 126 مگابایت می باشد لطفا تا دانلود کامل شکیبا باشید. ...

پاورپوینت کتاب حسابداری مدیریت

پاورپوینت 8 فصل کامل کتاب حسابداری مدیریت در 73 اسلاید فابل ویرایش مناسب اساتید و برای ارائه دانشجو در طول ترم فهرست مطالب پیشگفتار کلیات و مفاهیم عمومی حسابداری گرایش های اقلام بهای تمام شده مفروضات مربوط به گرایش های اقلام بهای تمام شده روش های برآورد اقلام بهای ...

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

نوع فایل : PDF با قابلیت چاپ تعداد صفحات : 43 عناوین: تعریف کلی سیستم حسابداری مالی امکانات و ویژگی های اصلی سیستم گردش کار سیستم به طور خلاصه نمودار گردش کار سیستم حسابداری مالی امکانات سیستم بخش حساب ها: کل و معین حساب های تفصیلی مجموعه ها بخش اسناد: ویرایش ...

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

پکیج فیلم آموزش ویدئویی + کتاب PDF به همراه نرم افزار حسابداری رافع نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،کامپیوتر،تبلت و سایر دستگاه های پخش تعداد : 14 فایل ویدئویی زمان کل : 1 ساعت و 20 دقیقه عناوین ویدئو ها : 1-ویدئوی آموزش صدور سند افتتاحیه در رافع 7 2-ویدئوی آموزش صدور ...

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 56 این فایل شامل موارد زیر است: عنوان مقدمه دیدگاه های مختلف در مورد صورتهای مالی رابطه بین صورت های مالی رویکرد ترازنامه ای (دارائی - بدهی) صورت های مالی ترازنامه گروه حسابهای ترازنامه ای دارایی ها مفهوم قابلیت مبادله و قابلیت ...

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

این کتاب شامل سوالات و تمرین های فصول و پاسخ های آنها می باشد فرمت فایل :pdf تعداد صفحات: 102 ...

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و انگلیسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 10 تعداد اصلاحات: 266 در این فایل تعداد 266 لغات و اصطلاحات (انگلیسی) تخصصی بیمه وجود دارد که به زبان شیرین فارسی ترجمه شده است. ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری تیزپرداز زمان : 2 ساعت و 13 دقیقه نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،تبلت،کامپیوتر و سایر دستگاه ها تعداد : 48 فایل ویدئویی عناوین فیلم های آموزشی : 1-شروع كار - تيزپرداز 2-سند ابتداي دوره -تيزپرداز 3-سند ازاد - تيزپرداز 4-سند پرداخت - تيز ...

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم الدن اس . هندریکسن - مایکل اف . ون بردا 572 صفحه ویرایش دوم ترجمه دکتر پارسائیان انتشارات ترمه 1384 ...

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 23 حجم فایل: 3 مگابایت مقدمه: در فصل های قبل پیرامون واکنش بازار سرمایه به انتشار اطلاعات حسابداری بحث شد، تحقیقات بازار سرمایه بر دو رویداد انتشار اطلاعات و واکنش بازار سرمایه تمرکز دارند .در تئوری نمایندگی این موضوع مطرح می شود که ...

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت کتاب حسابداری دولتی تالیف دکتر جعفر باباجانی 330 اسلاید مناسب اساتید و ارائه دانشجو ...

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

این جزوه بر اساس کتاب تئوری حسابداری هندریکسون که توسط دکتر علی پارسیان ترجمه شده ،گردآوری و تنظیم شده است. در این جزوه سعی شده است به مطالب مهم و کاربردی پرداخته شود و نکات کلیدی هر فصل مشخص شده است. دانشچویانی که فرصت مطالعه کامل کتاب را ندارند می توانند از این جزوه خلاصه ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

موسسه آموزش عالی علامه جعفری گروه حسابداری پروژه مالی رشته حسابداری مالیات بر ارزش افزوده استاد راهنما: جناب آقای دکتر انصاری دانشجو: محمد شمس چکیده : هدف ازتهیه این پروژه معرفی مالیات بر ارزش افزوده به عنوان یکی از روش های جدید تعیین مالیات وتوضیحات درباره مفاهیم و ...

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته رضا رسولی و علی صالحی پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته 229 اسلاید... عناوین تاکتیک های اجراییاستراتژی رقابتیتاکتیک های زمانیتاکتیک های رقابتی تاکتیک های زمانیپیش قراولپس گام تاکتیک های موقعیت بازارتاکتیک تهاجمیتاکتیک ...

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

فهرست مندرجات عنوان فصل اول - کلیات، مفاهیم و طبقه بندی هزینه ها......... فصل دوم - گزارشات هزینه برای برنامه ریزی و کنترل ........... فصل سوم - سربار پیش بینی شده، جذب شده و واقعی فصل چهارم - حسابداری مواد، دستمزد و سربار... فصل پنجم - تخصیص هزینه های سربار برحسب دوایر . فصل ششم - هزینه یابی ...

حل تمرین بهای تمام شده حجم و سود دکتر ایرج نوروش

بهای تمام شده حجم و سود حل تمام مسائل فصل 5 حسابداری مدیریت تعداد صفحات 8 با فرمت pdf بصورت دست نویس و روان و سلیس و قابل فهم فرمول ها و سوالات کتاب کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت تالیف دکتر ایرج نوروش و بیتا مشایخی و فریما نوروش ...

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

دانلود جزوه حسابداری صنعتی دکتر محمد قسیم عثمانی شامل صنعتی 1 (56صفحه) صنعتی 2(62 صفحه) و صنعتی 3(56صفحه) .مفید برای دانشجویان کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری حسابداریجامع ترین منبع حسابداری صنعتی 1 و 2 و3 ...

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز - زیمرمن فصل هشتم فرایند بستن قراردادها به تعداد 39 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و دانشجویان حسابداری مقدمه داستان مالک خود مدیر مدیر و شرکا مدير چندبار حاضر است به چنين سفرهايي برود؟ حمایت قیمتی تمایل به ...

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته 1 پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور تألیف و ترجمه سید محمود موسوی شیری - محمد ابراهیم زاده کاریزکی - علی اصغرترابی __________________________ دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود موسوی ...

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

این محصول شامل کاربرگ های حسابرسی جهت رسیدگی به حسابهای مختلف( فایل خام کاربرگ های حسابرسی) و هم چنین فهرست رسیدگی به هر حساب می باشد شامل حسابهای موجودی نقدو بانک دارایی ثابت بدهکاران وبستانکاران و........... ...

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر مهرانی و دکتر کرمی بودجه بندی سرمایه ای به تعداد 52 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و ارائه دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری ...


مطالب تصادفی

 • 1200 روش مات کردن حریف در شطرنج فقط با 2 حرکت کاملاً تصویری و واضح
 • فارسی نویس فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی و تدوین فیلم فتوشاپ افتر افکت اتوکد و ....
 • پاورپوینت ترس فوبی انواع فوبیا آثار و علائم فوبیا فوبی مربوط به درس روانشناسی
 • آموزش ساخت تابلو ثابت و روان بهمراه برنامه ها و فیلمها
 • ماشین حساب بورس تحت ویندوز ماشین حساب بازار سرمایه حسابگر بورسی دقیق
 • کوره القایی 150 وات قدرتمند سیم داغ کن و ذوب کردن
 • اینورتر 12 ولت به 220 ولت 300 وات مجهز به فن خنک کننده و خروجی درگاه usb

بزرگترین پورتال فروش پروژه های آماری، برنامه نویسی، الکترونیک، ریاضی و فیزیک، کارآموزی، کامپیوتر، اندروید و ....آدرس سایت ما: jafar0023.4kia.ir