تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بزرگترین فروشگاه فروش محصولات الکترونیکی در الکترونیک110ایسام

سایت جعفر0023فورکیا ارائه ی بهترین ها، کمیاب ترین ها و پرارزش ترین فایلها را سرلوحه ی کار خود قرار داده است ....


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

محبوب ترین ها

پر فروش ترین های فورکیا


برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

نظرسنجی سایت

آیا شما از سایت جعفرفورکیا و مطالب و محصولات آن راضی هستید؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 155
  • بازدید دیروز : 79
  • بازدید کل : 691688

چرا ویستا جایگزین ایکس پی شد؟


چرا ویستا جایگزین ایکس پی شد؟

در حالی كه روز به روز دنیا به زمان عرضه نهایی سیستم عامل جدیدشركت مایكروسافت با نام ویندوز ویستا نزدیك می شود، این سوال مطرح می گردد كه چرامایكروسافت ، ویستا را جایگزین اكس پی می كند.

در حالی كه روز به روز دنیا به زمان عرضه نهایی سیستم عامل جدیدشركت مایكروسافت با نام ویندوز ویستا نزدیك می شود، این سوال مطرح می گردد كه چرامایكروسافت ، ویستا را جایگزین اكس پی می كند. باید در نظر داشت كه در حال حاضربرخی از كارشناسان هر از چند گاهی حفره های جدید امنیتی را در اكس پی كشف می كنندكه شاید راز عمده این تغییر ویندوز از سوی مایكروسافت باشد. با توجه به آنچه گفتهشد بسیاری از كارشناسان رایانه ای عقیده دارند ویژگی های مثبت و قابلیتهای گستردهسیستم عامل ویستا دلیل خوبی برای جایگزین كردن نسخه های قدیمی تر ویندوز با ویندوزویستا است كه در نهایت پاییز پیش رو به بازار می آید.
سیستم عامل جدید ویندوزویستا نكات مثبت فراوانی دارد كه شاید ذكر همه آنها به صورت یك جا ممكن نباشد امااز نكات مثبت مهم این سیستم عامل می توان به ۱۰مورد زیر اشاره كرد:
۱ - ضریبامنیت بالا: به رغم آنكه شركت مایكروسافت تلاش كرد با انتشار مجموعه اصلاحی و بهروزكننده سرویس پك ۲ برای ویندوز اكس پی این سیستم عامل را از لحاظ امنیتی به حدقابل قبولی برساند، اما حتی ضریب امنیت ویندوز اكس پی مجهز به سرویس پك ۲ نیز باضریب امنیت ویندوز ویستا قابل مقایسه نیست.
برخورداری از یك دیوار آتش (فایروال) قدرتمند و دو طرفه كه اطلاعات ورودی و خروجی از رایانه را بررسی می كند،فناوری ویندوز سرویسز هاردنینگ كه از اجرا شدن مخفیانه كدهای مخرب در رایانه وتغییرات ناخواسته تنظیمات سیستم عامل جلوگیری می كند، رمزنگاری تمامی اطلاعات موجوددر هارد دیسك رایانه به منظور جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات شخصی كاربران وفناوری یوزر اكاونت پروتكشن به منظور محدود كردن اختیارات امنیتی كاربر با هدفحفاظت از رایانه، تنها بخشی از توانمندی های جدید امنیتی سیستم عامل ویندوز ویستاهستند.
۲- برخورداری از اینترنت اكسپلورر ۷: مایكروسافت با تقلید از مرورگرمحبوب فایرفاكس تلاش كرده است نگارش جدید اكسپلورر را به قابلیتهایی نظیر مشاهدهچند وب سایت در یك پنجره مرورگر ،TabBrowsing مدیریت بهتر ویژگی های امنیتی، امكانشناسایی وب سایتهای مشكوك به حملات فیشنگ و جلوگیری از دانلود و اجرا شدن كدهایمخرب از اینترنت بدون آگاهی كاربر، مجهز كند.
۳ -كیفیت گرافیك بسیار بالا: شركتمایكروسافت برای نخستین بار كیفیت گرافیك سیستم عامل ویندوز خود را به حد بالاییرسانده است. در ویندوز ویستا محیط گرافیكی زیبایی به نام ایرو گلس(Aero Glass) وجوددارد كه فعال كردن آن تصاویر متحرك، جلوه های سه بعدی و تصاویرشفاف،(Transparencies) آیكن ها و پنجره های شفاف را به ارمغان می آورد و نه تنهاظاهر ویندوز را دگرگون می كند بلكه كار كردن با آن را نیز بهبود می بخشد. (فعالكردن قابلیت ایرو گلس نیازمند كارت گرافیكی و پردازنده قدرتمند است)
۴- قابلیتجست وجوی دسكتاپ: شركت مایكروسافت، جست وجوگر دسكتاپ بسیار قدرتمندی را در ویندوزویستا گنجانده كه به هیچ وجه با گزینه كند و ناكارآمد جست وجوSearch در ویندوز اكسپی قابل مقایسه نیست و كاربران می توانند با استفاده از آن با سرعت و دقت بالا درمیان انواع فایلها، ایمیل ها و مطالب اینترنتی موجود در هارد دیسك رایانه خود و یاشبكه رایانه ای مورد استفاده، به جست وجوی موارد مورد نظر خود بپردازند.
۵ -بهروزنگاری اینترنتی:ویندوز ویستا بر خلاف ویندوز اكس پی از مرورگر اینترنت اكسپلورربرای دانلود به روز نگارها (آپ دیت) استفاده نكرده و خود به یك برنامه به روزنگارمجزا مجهز شده كه نتیجه آن به روزنگاری متمركز و سریعتر ویندوز و برنامه های جانبیآن است.
۶- بهبود قابلیتهای صوتی تصویری: نرم افزار مدیا پلیر در ویندوز ویستااز ابزار نه چندان محبوبی كه هم اكنون در اكس پی می بینیم، به یك برنامه صوتی وتصویری كامل و جذاب بدل شده است.
برنامه ویندوز فوتو گالری (Windows Photo Gallery) سرانجام قابلیت مدیریت عكسهای دیجیتالی را به ویندوز آورده كه به كمك آنمی توان به راحتی عكسها را مدیریت، طبقه بندی، ویرایش و چاپ كرد. برنامه دی وی دیمیكر DVD Maker نیز امكانات جالبی را برای ساخت و ویرایش تصاویر ویدئویی در اختیاركاربران ویستا قرار می دهد.
۷ -كنترل دسترسی اطفال:ویندوز ویستا به قابلیتیمجهز شده كه والدین، معلمان و مسئولان كتابخانه ها می توانند از جهات مختلف بر نحوهدسترسی اطفال به رایانه نظارت داشته باشند. به كمك این ویژگی می توان وب سایتهایخاص را در اینترنت فیلتر كرد، دانلود فایل را محدود نمود، برنامه ها و بازی هایرایانه ای قابل اجرا در رایانه را مشخص كرد و حتی روز و ساعت دسترسی كودك به رایانهرا نیز تعیین نموده و محدود كرد.
۸- قابلیت پشتیبانی از اطلاعات هارد دیسك: زمانی كه ویندوز ۹۵ به بازار آمد، رایانه های شخصی دارای هارددیسكهای حداكثر ۳۰۰مگابایتی بودند. این در حالی است كه هم اكنون رایانه های جدید دارای هارد دیسكهای۳۰۰یا ۴۰۰ گیگابایتی هستند و به همین علت ویندوز ویستا به منظور حفاظت از كاربر دربرابر احتمال فاجعه پاك شدن و یا از بین رفتن ناگهانی این حجم اطلاعات، به قابلیتپشتیبانی Back upجدیدی مجهز شده و به علاوه ویژگی سیستم ری استور (System Restore)در آن برای بازگرداندن رایانه به بهترین وضعیت قبلی در هر لحظه، بهینه سازیشده است.
۹ - به اشتراك گذاری هارد دیسكها: ویندوز ویستا به توانایی به اشتراكگذاری هارد دیسكها(Peer-to- peer) مجهز شده كه كاربران گروه های مشخص شده می توانندبا استفاده از آن از طریق اینترنت به تبادل فایل و پیغام میان یكدیگر بپردازند.
۱۰ - نصب در تنها ۱۵ دقیقه!: هرچند نگارشهای آزمایشی فعلی ویندوز ویستا براینصب شدن روی رایانه همانند ویندوز اكس پی دست كم به حدود یك ساعت زمان نیاز دارداما مایكروسافت وعده داده است نسخه نهایی این سیستم عامل به گونه ای طراحی شده كهكاربران می توانند در حدود ۱۵دقیقه آن را روی رایانه خود نصب و راه اندازی كنند.
با تمامی این تفاسیر، برخی نكات منفی نیز در ویندوز ویستا به چشم می خورد كهاگرچه در مقایسه با نكات مثبت چندان به چشم نمی آیند اما توجه به آنها ارزشمند است:
▪ به خاطر داشته باشیم ویندوز ویستا برای عملكرد بهینه نیازمند یك رایانهقدرتمند است و به همین علت كاربران رایانه های قدیمی تر بهتر است پیش از نصب آن بهفكر ارتقاء رایانه خود باشند.
▪ ویندوز ویستا هنوز به یك نرم افزار ضد ویروسمتمركز مجهز نشده و شما همچنان مجبور خواهید بود پس از نصب آن از یك نرم افزار آنتیویروس جداگانه برای حفاظت از رایانه خود بهره بگیرید.
▪ كار كردن با ویستا بهویژه با قابلیتهای در ظاهر پیچیده ای نظیر فلدرهای مجازی(Virtual folders) اندكیمشكل بوده و تغییرات فراوان در منوی استارت ممكن است كاربران نسخه های قدیمی ترویندوز را دچار سردرگمی كند.
▪ مایكروسافت برخی ویژگی های استاندارد شده درویندوزهای قبلی را در ویستا تغییر داده كه این امر می تواند سبب نارضایتی كاربرانشود. به طور مثال پیش تنظیمات ویندوز ویستا به گونه ای است كه ویندوز به جای خاموشكردن (شات داون) رایانه، آن را هایبرنیت می كند و كاربر مجبور است برای شات داونكردن كامل رایانه، پیش تنظیمات ویندوز ویستا را تغییر دهد.
▪ برخی ویژگی هاییكه مایكروسافت با تبلیغات فراوان به ویستا افزوده در واقع نگارشهای به روز شدهویژگی های قدیمی تر هستند. به طور مثال برنامه ویندوز میل(Windows Mail)در حقیقتهمان آوت لوك اكسپرس با تغییرات جزیی است و ویندوز دیفندر (Windows Defender) نیزهمان مایكروسافت آنتی اسپای ور است كه تنها به روزنگاری شده است.
به هر ترتیب،سیستم عامل جدید مایكروسافت در پاییز سالجاری وارد بازار می شود و با توجه بهاستفاده بیش از ۹۰ درصد رایانه های شخصی جهان از سیستم عامل ویندوز ، میلیونهاكاربر رایانه های شخصی باید كم كم خود را برای آشنایی با ویستا آمادهكنند.

برای خرید و دانلود پروژه های الکترونیک برنامه نویسی کامپیوتر و پروژه های آماری ما، به قسمت (آرشیو فایلهای فروشگاه) بروید ......

  انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 855

برچسب های مهم

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

نرم افزار محاسبه سود انواع سپرده کوتاه مدت عادی و

اولین و تنها نرم افزار محاسبه سود سپرده های کوتاه مدت به صورت واریز و برداشت منظم و نامنظم با رابط کاربری آسان برای عموم کاربران رایانه و تلفن همراه بانکداری در ایران یکی از پرسود ترین مشاغل و امیدوارترین صنعت در بورس ایران برای کسب سود است. بانک از جمله صنعت‌های پرپتانسیل ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

دانلود PDF کتاب اصول حسابداری 1

تعداد صفحات : 102 صفحه نوع فایل : PDF سر فصل اصول حسابداری 11. آشنایی با مفاهیم حسابداری2. تجزیه و تحلیل حسابها3. ثبت در دفتر روزنامه4. نقل در دفتر کل5. تهیه تراز آزمایشی در قالب:الف – دوستونیب - چهار ستونی6. تغییرات و اصلاحات پایان دوره مالی7. بستن حسابها در قالب:الف - حسابهای موقتب - ...

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

پاسخ تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید

دانلود پاسخ نامه تست ها و حل المسائل حسابداری میانه 1 - جمشید اسکندری مفید برای کلیه دانشجویان حسابداری ...

رایانه کار حسابدار مالی

رایانه کار حسابدار مالی

شامل 3 سری سوالات رسمی و اساسی رایانه کار مالی همراه با جواب و همچنین شامل 2 سری سوالات پراکنده و عمومی مطرح درباره موضوع درس ******** ...

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر

متن کامل کتاب سیستمهای اطلاعاتی حسابداری دکتر محسن دستگیر - دکتر علی سعیدی به تعداد 392 صفحه pdf ...

حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی

دانلود حسابداری مالی دکتر یدالله تاری وردی و کلاس کنکور کارشناسی ارشد حسابداری مالی ...

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

حل المسائل کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز

نوع فایل:PDF تعداد صفحات :60 سال انتشار : 1395 چکیده مجموعه منحصر به فرد حل المسائل نسخه اصلی کتاب حسابداری مدیریت (نویسنده:جیمز جایمبالو ترجمه : دکتر محمد کاشانی پور) واژگان کلیدی ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری درباره یک شرکت

تنظیم صورت های مالی و بستن حساب ها حسابداران برای گزارش وضعیت مالی یک مؤسسه در یک زمان معین و عملکرد مالی یک مؤسسه در یک دوره معین اقدام به تهیه صورت های مالی برای آن مؤسسه می نمایند. صورتحساب سود و زیان: در یک مؤسسه بازرگانی برای تعیین سود خالص دوره مالی تمام هزینه ها از فروش ...

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و

کتاب تئوری حسابداری 1 تالیف دکتر ساسان مهرانی و دکتر غلامرضا کرمی اسکن کامل کتاب (جلد اول) حجم این فایل 126 مگابایت می باشد لطفا تا دانلود کامل شکیبا باشید. ...

پاورپوینت کتاب حسابداری مدیریت

پاورپوینت 8 فصل کامل کتاب حسابداری مدیریت در 73 اسلاید فابل ویرایش مناسب اساتید و برای ارائه دانشجو در طول ترم فهرست مطالب پیشگفتار کلیات و مفاهیم عمومی حسابداری گرایش های اقلام بهای تمام شده مفروضات مربوط به گرایش های اقلام بهای تمام شده روش های برآورد اقلام بهای ...

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

دانلود آموزش نرم افزار حسابداری مالی تدبیر

نوع فایل : PDF با قابلیت چاپ تعداد صفحات : 43 عناوین: تعریف کلی سیستم حسابداری مالی امکانات و ویژگی های اصلی سیستم گردش کار سیستم به طور خلاصه نمودار گردش کار سیستم حسابداری مالی امکانات سیستم بخش حساب ها: کل و معین حساب های تفصیلی مجموعه ها بخش اسناد: ویرایش ...

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

دانلود پکیج فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار

پکیج فیلم آموزش ویدئویی + کتاب PDF به همراه نرم افزار حسابداری رافع نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،کامپیوتر،تبلت و سایر دستگاه های پخش تعداد : 14 فایل ویدئویی زمان کل : 1 ساعت و 20 دقیقه عناوین ویدئو ها : 1-ویدئوی آموزش صدور سند افتتاحیه در رافع 7 2-ویدئوی آموزش صدور ...

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

دانلود پاورپوینت فصل هفتم کتاب تئوری حسابداری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 56 این فایل شامل موارد زیر است: عنوان مقدمه دیدگاه های مختلف در مورد صورتهای مالی رابطه بین صورت های مالی رویکرد ترازنامه ای (دارائی - بدهی) صورت های مالی ترازنامه گروه حسابهای ترازنامه ای دارایی ها مفهوم قابلیت مبادله و قابلیت ...

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

دانلود سوالات و پاسخ های کتاب حسابداری مدیریت

این کتاب شامل سوالات و تمرین های فصول و پاسخ های آنها می باشد فرمت فایل :pdf تعداد صفحات: 102 ...

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

دانلود فایل اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و

اصطلاحات تخصصی بیمه به زبان فارسی و انگلیسی فرمت فایل: pdf تعداد صفحات: 10 تعداد اصلاحات: 266 در این فایل تعداد 266 لغات و اصطلاحات (انگلیسی) تخصصی بیمه وجود دارد که به زبان شیرین فارسی ترجمه شده است. ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری

آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری تیزپرداز زمان : 2 ساعت و 13 دقیقه نوع فایل : ویدئویی قابل پخش در موبایل،تبلت،کامپیوتر و سایر دستگاه ها تعداد : 48 فایل ویدئویی عناوین فیلم های آموزشی : 1-شروع كار - تيزپرداز 2-سند ابتداي دوره -تيزپرداز 3-سند ازاد - تيزپرداز 4-سند پرداخت - تيز ...

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم

فایل pdf کامل کتاب تئوری حسابداری جلد دوم الدن اس . هندریکسن - مایکل اف . ون بردا 572 صفحه ویرایش دوم ترجمه دکتر پارسائیان انتشارات ترمه 1384 ...

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری

فرمت فایل: pptx تعداد اسلاید ها: 23 حجم فایل: 3 مگابایت مقدمه: در فصل های قبل پیرامون واکنش بازار سرمایه به انتشار اطلاعات حسابداری بحث شد، تحقیقات بازار سرمایه بر دو رویداد انتشار اطلاعات و واکنش بازار سرمایه تمرکز دارند .در تئوری نمایندگی این موضوع مطرح می شود که ...

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت حسابداری دولتی

پاورپوینت کتاب حسابداری دولتی تالیف دکتر جعفر باباجانی 330 اسلاید مناسب اساتید و ارائه دانشجو ...

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

جزوه درس تئوری حسابداری 1 ( بر اساس کتاب هندریکسون

این جزوه بر اساس کتاب تئوری حسابداری هندریکسون که توسط دکتر علی پارسیان ترجمه شده ،گردآوری و تنظیم شده است. در این جزوه سعی شده است به مطالب مهم و کاربردی پرداخته شود و نکات کلیدی هر فصل مشخص شده است. دانشچویانی که فرصت مطالعه کامل کتاب را ندارند می توانند از این جزوه خلاصه ...

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با موضوع مالیات

موسسه آموزش عالی علامه جعفری گروه حسابداری پروژه مالی رشته حسابداری مالیات بر ارزش افزوده استاد راهنما: جناب آقای دکتر انصاری دانشجو: محمد شمس چکیده : هدف ازتهیه این پروژه معرفی مالیات بر ارزش افزوده به عنوان یکی از روش های جدید تعیین مالیات وتوضیحات درباره مفاهیم و ...

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت و pdf -مدیریت استراتژیک پیشرفته-در

پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته رضا رسولی و علی صالحی پاورپوینت مدیریت استراتژیک پیشرفته 229 اسلاید... عناوین تاکتیک های اجراییاستراتژی رقابتیتاکتیک های زمانیتاکتیک های رقابتی تاکتیک های زمانیپیش قراولپس گام تاکتیک های موقعیت بازارتاکتیک تهاجمیتاکتیک ...

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

کتاب مجموعه پرسش‌های تستی حسابداری صنعتی همراه

فهرست مندرجات عنوان فصل اول - کلیات، مفاهیم و طبقه بندی هزینه ها......... فصل دوم - گزارشات هزینه برای برنامه ریزی و کنترل ........... فصل سوم - سربار پیش بینی شده، جذب شده و واقعی فصل چهارم - حسابداری مواد، دستمزد و سربار... فصل پنجم - تخصیص هزینه های سربار برحسب دوایر . فصل ششم - هزینه یابی ...

حل تمرین بهای تمام شده حجم و سود دکتر ایرج نوروش

بهای تمام شده حجم و سود حل تمام مسائل فصل 5 حسابداری مدیریت تعداد صفحات 8 با فرمت pdf بصورت دست نویس و روان و سلیس و قابل فهم فرمول ها و سوالات کتاب کارشناسی ارشد حسابداری مدیریت تالیف دکتر ایرج نوروش و بیتا مشایخی و فریما نوروش ...

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3 دکتر محمد قسیم عثمانی -

دانلود جزوه حسابداری صنعتی دکتر محمد قسیم عثمانی شامل صنعتی 1 (56صفحه) صنعتی 2(62 صفحه) و صنعتی 3(56صفحه) .مفید برای دانشجویان کاردانی ، کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری حسابداریجامع ترین منبع حسابداری صنعتی 1 و 2 و3 ...

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری

پاورپوینت فصل هشتم کتاب تئوری اثباتی حسابداری واتز - زیمرمن فصل هشتم فرایند بستن قراردادها به تعداد 39 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و دانشجویان حسابداری مقدمه داستان مالک خود مدیر مدیر و شرکا مدير چندبار حاضر است به چنين سفرهايي برود؟ حمایت قیمتی تمایل به ...

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام

دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته 1 پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور تألیف و ترجمه سید محمود موسوی شیری - محمد ابراهیم زاده کاریزکی - علی اصغرترابی __________________________ دانلود پاورپوینت و خلاصه کتاب حسابداری پیشرفته 1 پیام نور نوشته سید محمود موسوی ...

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

کاربرگ حسابرسی ونحوه رسیدگی به هر حساب

این محصول شامل کاربرگ های حسابرسی جهت رسیدگی به حسابهای مختلف( فایل خام کاربرگ های حسابرسی) و هم چنین فهرست رسیدگی به هر حساب می باشد شامل حسابهای موجودی نقدو بانک دارایی ثابت بدهکاران وبستانکاران و........... ...

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر

پاورپوینت فصل ششم کتاب حسابداری مدیریت دکتر مهرانی و دکتر کرمی بودجه بندی سرمایه ای به تعداد 52 اسلاید قابل ویرایش مناسب اساتید و ارائه دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری ...


مطالب تصادفی

  • 1200 روش مات کردن حریف در شطرنج فقط با 2 حرکت کاملاً تصویری و واضح
  • فارسی نویس فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی و تدوین فیلم فتوشاپ افتر افکت اتوکد و ....
  • پاورپوینت ترس فوبی انواع فوبیا آثار و علائم فوبیا فوبی مربوط به درس روانشناسی
  • آموزش ساخت تابلو ثابت و روان بهمراه برنامه ها و فیلمها
  • ماشین حساب بورس تحت ویندوز ماشین حساب بازار سرمایه حسابگر بورسی دقیق
  • کوره القایی 150 وات قدرتمند سیم داغ کن و ذوب کردن
  • اینورتر 12 ولت به 220 ولت 300 وات مجهز به فن خنک کننده و خروجی درگاه usb

بزرگترین پورتال فروش پروژه های آماری، برنامه نویسی، الکترونیک، ریاضی و فیزیک، کارآموزی، کامپیوتر، اندروید و ....آدرس سایت ما: jafar0023.4kia.ir